Całkiem nowe, mocno zaskakujące wieści prosto z królewskiej rodziny brytyjskiej. Kłótnie między braćmi: Williamem oraz Harry’m trwają nieprzerwanie od wielu miesięcy. Ostatnio ponownie doszło do ogromnego nieporozumienia. Brytyjczycy są mocno zaskoczeni ich postawą... O co chodzi?

Niemalże każdy doskonale wie, że w rodzinie królewskiej raz po raz dochodzi do różnych skandali, a także na jaw wychodzą całkiem nowe, nieznane dotychczas fakty o którymś z członków rodziny.

W mediach także często pojawiały się informacje o niekończących się konfliktach między Williamem, a Harry’m. Okazuje się, że kilka dni temu ponownie doszło do niemałego spięcia między braćmi... Co było powodem?

Kolejny konflikt między Williamem i Harry’m!

Młodszy z braci, Harry wraz ze swoją żoną, Meghan Markle w ostatni dzień poprzedniego roku, 31 grudnia 2020 uruchomili fundację “Archewell”.

Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt... wykorzystania wizerunku ich zmarłej matki Diany do promowania owej fundacji. Z tego powodu William mocno się zirytował. Według niego oburzające jest także to, że skoro młodszy brat wspomniał o mamie, to dlaczego nie wspomniał o ojcu?

- Jestem synem mojej matki. A ja jestem matką naszego syna. Razem dostarczamy wam "Archewell". Wierzymy w to, co najlepsze w ludzkości, ponieważ widzieliśmy to, co najlepsze w ludzkości. Doświadczyliśmy współczucia i życzliwości. Od naszych matek i nieznajomych. W obliczu strachu, walki i bólu, łatwo jest stracić to z oczu. - brzmi opis na stronie fundacji.