Lata temu był jednym z najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych przez publiczność prezenterów telewizyjnych. Nagle słuch o nim zaginął. Nikt nie wiedział, że ostatnie lata życia spędził jako bezdomny... O kim mowa?

“Teleranek” jest popularnym programem dedykowanym dzieciom, który na antenie Telewizji Polskiej obecny jest już blisko 50 lat! Pierwszy raz emitowany był w roku 1972 i do dziś lubiany jest przez najmłodszych.

Od roku 1980 do 2000 prowadzącym program był Tadeusz Broś, którego pokochali widzowie. Niestety, mężczyzna zmagał się z poważnym nałogiem - był uzależniony od alkoholu, przez co został zwolniony z pracy w telewizji.

Niewiele osób wie, jak zatrważające życie miał mężczyna po stracie pracy.

Ciężkie lata Tadeusza Brosia

Po stracie pracy jako prezenter telewizyjny Tadeusz Broś próbował swoich sił w innych zawodach – przez jakiś czas był taksówkarzem czy telemarketerem, jednak mimo wszystko nie udało mu się spłacać długów czy podstawowych opłat.

Pomoc finansowa syna mieszkającego za granicą także niewiele pomogła.

Ostatecznie Tadeusz Broś został całkiem zapomniany i zmarł samotnie w roku 2011 jako bezdomny. Internauci są w szoku, nikt o tym nie wiedział...