Jak doskonale wiemy, Dawid Narożny rozpoczynał swoją karierę w zespole „Piękni i Młodzi”. Jednak po wielkich problemach, jakie wyniknęły w trakcie rozwodu muzyka, ze swoją byłą żoną, która także była członkinią zespołu, Dawid Narożny postanowił odejść z grupy i rozwijać karierę na własną rękę.

Dawid Narożny zmienia profil muzyczny?

Okazuje się jednak, że solowa kariera Dawida Narożnego rozwija się chyba o wiele lepiej, niż zakładał muzyk. Jego ostatni cover zachwycił fanów i udowodnił, że muzyk potrafi poradzić sobie także w zupełnie innym stylu muzycznym, niż disco polo.

Jak informuje portal Gazeta Współczesna, Dawid Narożny opublikował ostatnio na swoim koncie na platformie YouTube, cover utworu „Nie jesteś sama”. Oryginalny utwór należy oczywiście do Seweryna Krajewskiego i jest uwielbiany przez tysiące Polaków!

Nie da się ukryć, że także cover w wykonaniu znanego muzyka mocno przypadł do gustu fanom. Świadczą o tym liczne, pozytywne komentarze, które pojawiły się pod opublikowanym utworem.

Fani są pod wrażeniem!

- Kocham piosenki Seweryna Krajewskiego. Twoje wykonanie tej piosenki jest przepiękne. Czekam na kolejne covery oraz na Twoje własne piosenki – brzmi jeden z komentarzy.

Warto także zaznaczyć, że to już nie pierwszy raz, kiedy Dawid Narożny podejmuje się coverów tak trudnych utworów. Jakiś czas temu opublikował bowiem swoją interpretację utworu „Każdy swoje dziesięć minut ma”, także z repertuaru Seweryna Krajewskiego.

Czy to oznacza, że Dawid Narożny totalnie zmieni koncepcję swojej kariery i odważy się nagrywać utwory w zupełnie innej stylistyce niż miało to miejsce dotychczas, podczas jego działań z zespołem „Piękni i Młodzi”?

Jak informował portal "Życie": NIEKWESTIONOWANY SUKCES POLAKÓW W 69. TURNIEJU CZTERECH SKOCZNI! PIOTR ŻYŁA ZNÓW ZASKOCZYŁ PODCZAS WYWIADU

Przypomnij sobie: KRZYSZTOF JACKOWSKI DOŚWIADCZYŁ NIESAMOWITEJ WIZJI DOTYCZĄCEJ SZCZEPIEŃ. JASNOWIDZ POTWIERDZA TO, CO MÓWIŁ WCZEŚNIEJ. POLAKOM NIE BĘDZIE ŁATWO

Portal "Życie" pisał również: MARCIN DUBIENIECKI JEST NIESAMOWICIE DUMNY ZE SWOJEJ CÓRKI! BYŁY MĄŻ MARTY KACZYŃSKIEJ CHWALI SIĘ W SIECI SUKCESEM SWOJEJ POCIECHY