Nie ma wątpliwości, co do tego, że Polacy są po prostu najlepsi! Wczoraj odbył się ostatni konkurs w ramach Turnieju Czterech Skoczni. Jak doskonale wiemy, najlepszy w całościowej klasyfikacji był oczywiście Kamil Stoch! Trzecie miejsce na podium zajął natomiast Dawid Kubacki! Mamy powody do dumy!

Niesamowity wynik Kamila Stocha!

Piotr Żyła podczas wywiadu z dziennikarzem Eurosportu – Kacprem Merkiem wyznał, że Kamil Stoch jest obecnie w niesamowitej formie i od początku było wiadomo, że bardzo trudno będzie go pokonać! To już trzeci Złoty Orzeł w karierze Kamila!

Kamil Stoch pokazał niesamowitą formę, ale i klasę! Nasz skoczek pokazał, że Polacy są bez wątpienia najlepsi w skokach!

Piotr Żyła rozbawił kibiców!

Swoje powody do radości miał także Piotr Żyła. Skoczek zajął wczoraj siódme miejsce, tym samym plasując się pozycję wyżej niż Andrzej Stękała. Okazuje się zatem, że ten wynik zapewnił mu także wygranie pewnego zakładu! Jakiś czas temu skoczek założył się bowiem z Andrzejem Stękałą o Złotego Bażanta!

- Wygrałem Złotego Bażanta! W I serii Andrzej tak skoczył (był czwarty - przyp. red), że pomyślałem, że podjął walkę. Przed II serią pomyślałem, że tak nie może być. Skoczyłem fajnie i w sumie się cieszyłem. Złotego Bażanta wypijemy wspólnymi siłami – śmiał się Piotr Żyła!

Nie da się zatem ukryć, że wczorajszy konkurs był zdominowany przez Polaków. Nasi skoczkowie zajęli bardzo wysokie miejsca. Fani skoków są niesamowicie dumni!

Jak informował portal "Życie": DANTEJSKIE SCENY ROZEGRAŁY SIĘ POD JEDNYM Z POLSKICH SZPITALI! STARSZA KOBIETA PRZEZ OSIEM GODZIN CZEKAŁA W KARETCE NA PRZYJĘCIE DO SZPITALA

Przypomnij sobie: KRZYSZTOF JACKOWSKI DOŚWIADCZYŁ NIESAMOWITEJ WIZJI DOTYCZĄCEJ SZCZEPIEŃ. JASNOWIDZ POTWIERDZA TO, CO MÓWIŁ WCZEŚNIEJ. POLAKOM NIE BĘDZIE ŁATWO

Portal "Życie" pisał również: MARCIN DUBIENIECKI JEST NIESAMOWICIE DUMNY ZE SWOJEJ CÓRKI! BYŁY MĄŻ MARTY KACZYŃSKIEJ CHWALI SIĘ W SIECI SUKCESEM SWOJEJ POCIECHY