"Pikio" donosi, że internauci zachwycili się tym, co właśnie zaczęło się pojawiać w sieci za sprawą Dawida Narożnego, który po opuszczeniu formacji "Piękni i młodzi" kontynuuje karierę wokalną w klimacie disco-polo. Coś jednak sprawiło, że Dawid zabrzmiał zupełnie inaczej...

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Dawid Narożny (@dawidnarozny)

Gwiazdor disco-polo przechodził trudne chwile w związku z bolesnymi relacjami z byłą żoną Magdaleną Narożną, która jako szefowa zespołu "Piekni i młodzi" wykluczyła go z zespołu. Poszło o pewną awanturę z zeszłego roku, jaka wywiązała się po sylwestrowym koncercie. doszło wówczas do rękoczynów, a z nagrań wideo z tego zdarzenia wynika, że byli małżonkowie spięli się o to, pod czyją opieką została ich córka, podczas gdy jej mama sprawująca nad nią pieczę właśnie spędzała czas w barze pijąc alkohol.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Dawid Narożny (@dawidnarozny)

W ruch poszły wtedy też niewybredne określenia, gaz pieprzowy, oraz ręce. Po tych ekscesach, oboje niszczyli się wzajemnie na mediach społecznościowych, a tabloidy co chwilę miały o czym pisać, choć całą tę historię można by zawrzeć w dwóch zdaniach podwójnie złożonych.

Po wydaleniu z zespołu Dawid nie porzucił działalności muzycznej, a ostatnimi czasy możemy go posłuchać w zupełnie nowych odsłonach!

Jak się Wam podoba?


YouTube/Dawid Narożny Music

Jaką piosenkę chcieli byście usłyszeć jako następną w wykonaniu Dawida?

O tym się mówi: Ministerstwo Zdrowia ostrzega Polaków. Sprawa jest niezwykle ważna dla naszego zdrowia

Zerknij: Kilka strategii radzenia sobie z zazdrością w związkach. Warto zadbać o relacje z "drugą połówką"

Nie przegap tego: Były minister zdrowia Łukasz Szumowski rozmawiał z Tadeuszem Rydzykiem. Wiadomo już o czym rozmawiali