Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan mają za sobą bardzo pracowity okres. W 2020 roku przyszło na świat ich pierwsze wspólne dziecko – syn Henryk, od tamtej pory para ma ręce pełne pracy.

Dziecko wymaga ciągłej opieki i troski. Ponadto krótko po tym, jak na świat przyszedł trzeci syn Małgosi, gwiazda wróciła do pracy, na plan „Projektu Lady” przenosząc się wraz z całą rodziną do specjalnie przygotowanego dla nich przez produkcję programu domu.

Małgorzata i Radosław Majdanowie mają za sobą pracowity czas

Małorzata Rozenek – Majdan wraz z mężem Radosławem Majdanem podzielili się w Internecie tą niesamowitą informacją, że spodziewają się potomka, niemalże cały internet wręcz zawrzał!

Małgorzata Rozenek - Majdan, Radosław Majdan/ screen YT
Małgorzata Rozenek - Majdan, Radosław Majdan/ screen YT
Małgorzata Rozenek - Majdan, Radosław Majdan/ screen YT

Ciąża Małgorzaty Rozenek – Majdan niemalże przez całe dziewięć miesięcy jej trwania była jednym z najpopularniejszych tematów poruszanych przez media.

Od momentu ogłoszenia światu przyjścia na świat małego Henryka, Majdanowie stali się jeszcze większym obiektem zainteresowań mediów, a sami rodzice nie tylko opiekują się małym chłopcem, ale także pracują.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan/ YouTube @Viva
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan/ YouTube @Viva

Małgorzata i Radosław Majdanowie wybrali się na długo oczekiwana wakacje

Po bardzo intensywnym czasie rodzina zdecydowała się na wypoczynek. W końcu początek roku jest idealną ku temu okazję. Małgorzata i Radosław Majdanowie wybrali się z dziećmi i niezastąpioną nianią Bożenką na wyspę Tulum w Meksyku.

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na swoim InstaStories kilka krótkich filmików, w których opowiedziała o kilkugodzinnej podróży i zmęczeniu. Na szczęście niebawem cała rodzina będzie mogła cieszyć się słońcem i wypoczynkiem.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO