Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z kobiet, która zawojowała polskie media. Choć zdarza się, że „wyskakuje z lodówki”, to jednak wciąż cieszy się dużą sympatią telewidzów oraz internautów.

Małgorzata Rozenek-Majdan już od dobrych kilku lat utrzymuje się „na fali” – zaczęło się od „Perfekcyjnej pani domu”, a w mediach radzi sobie doskonale do dziś. Pomocny okazał się także udział w programach „Iron Maiden” oraz „Projekt lady”. Od dłuższego czasu fani chętnie śledzą jej życie prywatne.

Gosia Rozenek-Majdan i Radek Majdan niedawno po raz pierwszy wspólnie zostali rodzicami – jest to trzecie dziecko „Perfekcyjnej” oraz pierwsze dziecko byłego piłkarza. Mały Henryk jest traktowany jak prawdziwy król, a fani pary zasypywani są kolejnymi zdjęciami najmłodszej latorośli.

Henio wciąż jeszcze nie jest ochrzczony

Portal WP przypomina, że synek Gosi i Radka ma już 4 miesiące. Jego dziadkowie marzą o tym, by wnuczek został ochrzczony, jednak Rozenek i Majdan jeszcze nie zorganizowali tego sakramentu. Czy w ogóle planują chrzest?

Henio urodził się 10 czerwca.

- Ze wszystkich ról w życiu, rola mamy jest najważniejsza. Wszystko robię z myślą o moich dzieciach – opowiadała Małgosia Rozenek-Majdan.

Rodzice „perfekcyjnej”, państwo Zofia oraz Stanisław Kostrzewscy, są mocno wierzący i marzą o tym, by Henio został ochrzczony.

Jednak, choć Staś i Tadek zostali ochrzczeni, teraz jest duża szansa, że w przypadku Henia nie dojdzie do tego.

View this post on Instagram

Takie niedziele kocham...

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

- Myślę, że Kościół powinien zająć się wiarą, nie polityką. Myślę, że te całe sytuacje pedofilskie też nie wpływają dobrze na wizerunek Kościoła. Pewnie też to, że nie akceptują metody in-vitro, więc nie będę wysyłał syna do środowiska, które nie akceptuje tej metody – mówił stanowczo Radek.

Co na to rodzice Gosi?

- Akceptują wszystkie wybory Małgosi, nawet jeśli ich nie podzielają lub nie rozumieją – mówił przyjaciel rodziny.

Przypomnij sobie o… POLACY MUSZĄ BYĆ GOTOWI NA NOWE OBOSTRZENIA. NOSZĄC MASECZKĘ NIE WOLNO NAM JEŚĆ I PIĆ. CZY JEDNAK SĄ TO WSZYSTKIE ZAKAZY, KTÓRE OBECNIE PANUJĄ

Jak informował portal Życie: WARSZAWA: SZKOŁY W STOLICY PRZECHODZĄ KRYZYS. CORAZ WIĘCEJ NAUCZYCIELI PRZECHODZI NA ZWOLNIENIA LUB KWARANTANNĘ. DYREKTORZY NIE WIEDZĄ, CO ROBIĆ

Portal Życie pisał również o… MAŁOPOLSKA: KRAKÓW I WIĘKSZOŚĆ POWIATÓW W WOJEWÓDZTWIE TRAFI W TYM TYGODNIU DO STREFY CZERWONEJ? STATYSTYKI SĄ NIEPOKOJĄCE