Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z kobiet, która zawojowała polskie media. Choć zdarza się, że „wyskakuje z lodówki”, to jednak wciąż cieszy się dużą sympatią telewidzów oraz internautów.

Już od dobrych kilku lat trwa jednak spór o jej wiek. Wszystko przez to, że odkryto stare nagranie z jej udziałem. Jest to fragment programu z telewizyjnego Polsatu. Materiał ma już ponad 10 lat, a Małgosia Rozenek, wtedy jeszcze żona Jacka Rozenka, podpisana została jako 41-letnia kobieta. Główna zainteresowana twierdzi, że ma 42 lata, co próbowała udowodnić, pokazując własny dowód osobisty – widnieje tam informacja, że urodziła się w 1978 roku.

Małgorzata Rozenek - Majdan
Małgorzata Rozenek - Majdan
Małgorzata Rozenek - Majdan

Ile lat ma Małgorzata Rozenek?

Jak podaje serwis Pikio, w końcu sprawa została rozwiązana. Nawet wtedy, gdy Małgosia Rozenek pokazała zdjęcie dowodu, nie każdy chciał uwierzyć, że rzeczywiście ma 42 lata. Dlatego internauci tworzyli kolejne teorie i domysły na temat wieku gwiazdy.

Wielu internautów twierdzili, że Małgosia Rozenek-Majdan na siłę próbuje się odmłodzić. Jednak na zdjęciu dowodu osobistego widać, że jej data urodzenia to 1 czerwca 1978 roku. To znaczy, że w tym roku skończyła 42 lata, a nie – jak twierdzą co niektórzy – 50.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Źródło: Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Źródło: Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Źródło: Instagram

„Potwierdzam, że ma 42 lata, bo razem szłyśmy do komunii, jesteśmy ten sam rocznik 78” - skomentowała jedna z internautek na portalu plotkarskim. I choć podobnych komentarzy od rzekomych rówieśniczek w ostatnich latach było kilka (niektóre twierdziły, że „Perfekcyjna” ma o 10 lat więcej), ten brzmi na tyle wiarygodnie, że internauci w znacznej większości są przekonani o jego prawdziwości.

Jak myślicie, czy Gosia Rozenek rzeczywiście ma 42 lata?

Przypomnij sobie o… NOWE ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW OBOWIĄZUJE OD DZISIAJ. POLACY MUSZĄ PRZYSTOSOWAĆ SIĘ DO WAŻNYCH ZMIAN

Jak informował portal Życie: NIEPOKOJĄCE WIADOMOŚCI DOCIERAJĄ Z JEDNEGO Z POLSKICH TURYSTYCZNYCH KURORTÓW. KORONAWIRUS POKRZYŻOWAŁ PLANY WIELU OSÓB

Portal Życie pisał również o… NIETYPOWE SPOTKANIE PODCZAS WYCIECZKI GÓRSKIMI SZLAKAMI. TURYSTKI NIE SPODZIEWAŁY SIĘ TAKIEGO OBROTU SPRAW