Kiedy te trzy panie wybrały się na wycieczkę górskim szlakiem nie spodziewały się tego, co za chwilę się stanie. Jak zareagowały na nietypowe spotkanie?

Niesamowite spotkanie na szlaku!

Jak donosi portal turystyka.pw.pl, trzy kobiety wybrały się na przechadzkę po górskim szlaku położonym w górach Cerro de Chipinque w Meksyku. Nagranie z tej wyprawy zdobywa niesamowite ilości wyświetleń i polubień.

Takie spotkanie nie zdarza się zbyt często. Trzy kobiety przechadzały się górskim szlakiem, kiedy nagle naprzeciw nich stanął niedźwiedź. Kobiety w pierwszym momencie zamarły, jednak wiedziały, że muszą zachować zimną krew.

Jak się jednak okazało, niedźwiedź ani przez chwilę nie miał złych zamiarów w stosunku do kobiet. Był niesamowicie przyjacielski i ciekawski! Najwięcej uwagi poświęcił jednej z pań, bowiem bardzo dokładnie ją obwąchał.

Twitter: IzaroRos5

Turystki zachowały zimną krew!

Panie wykazały się ogromną odwagą i do ostatniej chwili zachowały zimną krew. Kiedy zobaczyły, że zwierzak nie jest w żadnym stopniu agresywny, to jedna z turystek postanowiła zrobić sobie z nim selfie! Okazja do zdobycia takiej pamiątki nie zdarza się zbyt często!

Nagranie ze spotkania turystek z niedźwiadkiem zostało opublikowane na Twitterze, gdzie nieustannie rośnie liczba jego wyświetleń. Nic dziwnego, mało kto byłby tak odważny w chwili spotkania oko w oko z ogromnym, dzikim zwierzęciem!

Gazeta „El Universal” poinformowała natomiast, że w obecnej porze roku niedźwiedzie są niezwykle często spotykane na turystycznych szlakach. Zwierzaki schodzą w niższe partie gór, aby zdobyć pożywienie i wodę. Władze przypominają, że niezbędne podczas spotkania niedźwiadka jest zachowanie spokoju.

Przypomnij sobie o… ŚWIETNY PRODUKT DLA TWOICH ROŚLIN. TA SÓL POMOŻE CI W WIELU OGRODOWYCH PROBLEMACH

Jak informował portal Życie: JAK W ODPOWIEDNI SPOSÓB PRZYRZĄDZIĆ KURCZAKA? WIELE OSÓB NIE WIE, ŻE POPEŁNIA POWAŻNY BŁĄD

Portal Życie pisał również o… SEZON NA KLESZCZE W PEŁNI. FAKTY I MITY, O KTÓRYCH WARTO WIEDZIEĆ, JEŚLI MAMY Z NIMI KONTAKT