Nie ulega wątpliwości, że natura jest po prostu niesamowita. Zwierzęta wciąż nas zaskakują, między innymi tym jakie relacje potrafią budować między sobą. Człowiek niejednokrotnie mógłby się od nich uczyć.

Natura nigdy nie przestanie nas zaskakiwać

Już kilka razy pisaliśmy o zachowaniach zwierząt, które wydają się dość nietypowe i niezwykłe. Psy opiekujące się kotami, niesamowita miłość czworonogów do ich właścicieli i wiele, wiele innych.

Chyba każdy z nas pamięta bajki produkcji Disneya. Zwierzaki, które się w nich pojawiały miały ludzkie cechy, mówiły i zachowywały się jak ludzie. Wiele osób do dziś wspomina tamte produkcje z rozczuleniem, a są i tacy którzy książki oraz kasety VHS z bajkami nadal trzymają w domu na pamiątkę.

Fani bajek Disneya znają na pewno na pamięć historię o jelonku Bambi. Była to zdecydowanie jedna z popularniejszych produkcji Disney’a. Jak się okazuje, może to nie być tylko bajka.

Niesamowita scena uchwycona w Babiogórskim Parku Narodowym

Kamery ustawione w Babiogórskim Parku Narodowym zarejestrowały ostatnio scenę wyjętą prosto z tej pięknej bajki!

Na facebookowej stronie Babiogórskiego Parku Narodowego opublikowane zostało zdjęcie, które przedstawia młodego jelonka podczas zabawy ze swoją mamą. Wokół bawiących się zwierząt znajduje się morze zieleni, a całości dopełnia idealnie komponujące się światło. Scena godna jest umieszczenia w disneyowskiej produkcji!

Warto w te wakacje poświęcić trochę czasu na podróże po naszym kraju i podziwiać piękno naszej przyrody, a także z ukrycia poobserwować zachowania zwierząt. Mieszkając w wielkich miastach, z dala od natury nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele umyka naszym oczom.

lepiej niż u Disneya - Bambi i mama 😍 zdjęcie fotopułapka BgPN

Posted by Babiogórski Park Narodowy on Monday, June 29, 2020

Przypomnij sobie o… ŚWIETNY PRODUKT DLA TWOICH ROŚLIN. TA SÓL POMOŻE CI W WIELU OGRODOWYCH PROBLEMACH

Jak informował portal Życie: JAK W ODPOWIEDNI SPOSÓB PRZYRZĄDZIĆ KURCZAKA? WIELE OSÓB NIE WIE, ŻE POPEŁNIA POWAŻNY BŁĄD

Portal Życie pisał również o… SEZON NA KLESZCZE W PEŁNI. FAKTY I MITY, O KTÓRYCH WARTO WIEDZIEĆ, JEŚLI MAMY Z NIMI KONTAKT