Na jaw nareszcie wyszedł prawdziwy wiek Małgorzaty Rozenek-Majdan. Na temat wieku świeżo upieczonej mamy głośno jest od dawna. Wiele osób zarzuca „perfekcyjnej Pani Domu”, że ukrywa swój prawdziwy wiek, a tak naprawdę jest już po 50-tce. Największa zagadka wokół Małgorzaty Rozenek-Majdan została rozwiązana!

Do dziś wielu internautów śmieje się z faktu, że wiek Małgorzaty Rozenek-Majdan jest pilnie strzeżoną tajemnicą i nie wiadomo, ile obchodząca urodziny 1 czerwca celebrytka tak naprawdę ma lat.

Ile lat ma Małgorzata Rozenek-Majdan? Tajemnica celebrytki wyszła na jaw!

Afera wokół wieku Małgorzaty Rozenek-Majdan wybuchła kilka lat temu, gdy internauci wygrzebali w czeluściach sieci odcinek programu telewizyjnego sprzed ponad dekady, w którym występuje Małgorzata Rozenek, wówczas żona aktora Jacka Rozenka. W materiale kobieta została podpisana jako 41-latka, co miało być pomyłką stacji Polsat.

źródło: Instagram

Choć celebrytka sama tłumaczyła wielokrotnie, że urodziła się w 1978 roku, pokazując na dowód… dowód osobisty to internauci cały czas wątpią w jej prawdomówność.

Jak informuje portal lelum.pl, oficjalną wersję o posiadaniu przez Małgorzatę Rozenek-Majdan 42 lat miała niedawno potwierdzić w komentarzu pod materiałem na portalu jastrzabpost.pl pewna kobieta. Napisała wprost, że „Perfekcyjna” nie kłamie i naprawdę ma 42 lata.

– Potwierdzam, że ma 42 lata, bo razem szłyśmy do komunii, jesteśmy ten sam rocznik ’78 – stwierdziła komentatorka.

Nie wiadomo jednak, czy to prawda, czy może tylko anonimowy komentarz, który ma potwierdzać wersję Małgorzaty Rozenek. Czy to zakończy raz na zawsze temat wieku celebrytki, która kilka dni temu została mamą trzeciego syna?

źródło: Instagram

Polecamy także: BARBARA KURDEJ-SZATAN JUŻ NIE MOŻE DOCZEKAĆ SIĘ PRZYJŚCIA NA ŚWIAT SWOJEGO DZIECKA. PRZYSZŁA MAMA PODZIELIŁA SIĘ Z FANAMI SWOIMI PRZYGOTOWANIAMI

Może zainteresuje Cię to: DZIESIĄTE URODZINY HENREGO, ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁO PRZYJĘCIE URODZINOWE SYNA ALICJI BACHLEDY-CURUŚ I COLINA FARRELLA

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: CÓRKA IZABELLI SCORUPCO WYGLĄDA OLŚNIEWAJĄCO. ODZIEDZICZYŁA URODĘ PO SŁAWNEJ MAMIE