Barbara Kurdej - Szatan wraz ze swoim partnerem bardzo długo zwlekali z poinformowaniem fanów o ciąży. Niedawno okazało się, że para spodziewa się drugiego dziecka, o które starali się bardzo długo!

Celebrytka przygotowuje się na powitanie maleństwa

Jakiś czas temu Barbara Kurdej - Szatan pokazała na swoim Instagramie zdjęcia z ciążowej sesji. Nie ulega wątpliwości, że ciąża bardzo służy kobiecie, a ona sama jest bardzo szczęśliwa.

Ostatnio natomiast podzieliła się z fanami swoimi obawami o to, czy zdąży skompletować wyprawkę zanim dziecko pojawi się na świecie.

- Ojjj, chyba pora zacząć poważnie myśleć o nadchodzącym ważnym momencie i poskładać niezbędne rzeczy dla maluszka. Już niecałe trzy miesiące zostały, zdążę? Najpierw myśli się o ciąży i o tym, jak zadbać o jak najlepszy swój stan zdrowia, aby wszystko dobrze się rozwijało, a gdy zaczyna się składać najpotrzebniejsze rzeczy dla dzidziusia, jeszcze bardziej odczuwa się niezwykłość tej sytuacji i chyba już nie można się doczekać brzdąca! - napisała gwiazda na swoim Instagramie.

Instagram: kurdejszatan

Fanki nie mogą wyjść z podziwu!

Pod postem opublikowanym przez Barbarę Kurdej - Szatan natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy od jej fanek!

- Basieńko, wyglądasz kwitnąco jak kwiat róży, służy ci ten stan;

- Super wyglądasz Basia;

- Cudna - to tyko niektóre z wielu komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem.

Nie ulega wątpliwości, że do przyjścia na świat maluszka trzeba się odpowiednio przygotować. Tym bardziej w obecnym czasie w jakim się znajdujemy zakupy mogą zająć o wiele więcej czasu niż normalnie, ponieważ zdecydowaną większość musimy kupić przez Internet.

Obecnie chodzenie wiele godzin po różnorodnych sklepach jest odradzane, szczególnie jeśli chodzi o kobiety w ciąży.

Miejmy nadzieję, że Basia Kurdej - Szatan zdąży ze wszystkim na czas i już niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko.

Instagram: kurdejszatan

Polecamy także: ALICJA BACHLEDA-CURUŚ PODJĘŁA WAŻNĄ DECYZJĘ. DZIĘKI TEMU ZAPEWNI SYNOWI DOBRY START

Może zainteresuje Cię to: DZIESIĄTE URODZINY HENREGO, ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁO PRZYJĘCIE URODZINOWE SYNA ALICJI BACHLEDY-CURUŚ I COLINA FARRELLA

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: CÓRKA IZABELLI SCORUPCO WYGLĄDA OLŚNIEWAJĄCO. ODZIEDZICZYŁA URODĘ PO SŁAWNEJ MAMIE