Kiedy w Polsce kilkanaście lat temu gruchnęła wiadomość o tym, że Alicja Bachleda-Curuś i słynny hollywoodzki aktor Colin Farrell są parą, fani aktorki oszaleli. Polka zaczęła się pojawiać na czerwonych dywanach dumne pozując z ukochanym.

Wydawało się, że towarzystwo jednego z najgorętszych nazwisk Hollywood otworzy jej drzwi do wielkiej kariery w USA, jednak tak się nie stało. Alicja Bachleda-Curuś zagrała w kilku filmach, ale jej kariera nie nabrała rozpędu. Po jakimś czasie okazało się też, że związek z hollywoodzkim amantem skazany był na niepowodzenie.

Para rozstała się, ale owocem ich związku jest obecnie niespełna 11-letni syn Henry. Dziecko aktorów od początku budziło ogromne zainteresowanie. Jednak Alicja Bachleda-Curuś od zawsze bardzo dbała o jego prywatność.

Alicja Bachleda-Curuś podjęła ważną decyzję

Alicja Bachleda-Curuś stwierdziła, że jej syn jest w odpowiednim wieku do tego aby rozwijać swoje pasje. Wraz z Colinem Farrell’em podjęła ważną decyzję w sprawie przyszłości Henry’ego.

Dla Alicji najważniejsze było to, aby nie zaszkodzić swojemu dziecku. Nie chce go obarczać dużą ilością zajęć, gdyż wie, że może to mieć na niego negatywny wpływ.

Szczęście Henry’ego jest dla niej najważniejsze i z całej siły dba o to, by chłopiec był szczęśliwy i nie odczuwał tego, że jego rodzice nie są już ze sobą.

Alicja Bachleda-Curuś postanowiła, że oprócz dyskusji z Colinem, zapyta o zdanie na temat przyszłości jej syna, również swoją mamę.

Po długich przemyśleniach zdecydowała, że zapisze 11-letniego Henry’ego do dziecięcej szkoły aktorskiej w Los Angeles. Tam chłopiec będzie mógł rozwijać swój ewentualny talent, który być może odziedziczył po zdolnych rodzicach.

Przypomnij sobie o... ŻONA PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO JUŻ WRÓCIŁA DO PRACY. TAM MOŻE NA CHWILĘ ZAPOMNIEĆ O STRACIE MĘŻA

Jak informował portal Życie: HISTORIA, KTÓRA WYCISKA ŁZY Z OCZU. MĘŻCZYZNA CODZIENNIE PRZYCHODZI DO PARKU I KŁADZIE KWIATY NA ŁAWCE

Portal Życie pisał również o… NA SZKODLIWOŚĆ KORONAWIRUSA MA WPŁYW WIEK ORAZ CHOROBY TOWARZYSZĄCE. OPUBLIKOWANO LISTĘ TYCH SCHORZEŃ