Jan Nowicki odpowiedział dziennikarzom Faktu na pytania dotyczące szczepień poza kolejnością. Słowa aktora mogą zaskoczyć kolegów ze świata artystycznego.

Jan Nowicki zabrał głos w sprawie szczepień poza kolejnością

Jan Nowicki wypowiedział się na temat dość głośnej w ostatnim czasie sprawy. Jak poinformowało Warszawskie Centrum Medyczne, osiemnastu celebrytów miało zostać zaszczepionych bez kolejki i wbrew nakazom rządu. Politycy nakazali, by w pierwszej kolejności szczepionkę otrzymali pracownicy służby medycznej i seniorzy.

Zdaniem aktora musiało dojść w tym przypadku do ogromnego nieporozumienia. Jan Nowicki zapewnia, że jego koledzy i koleżanki po fachu, nie chcieli zrobić nikomu niczego na złość.

Jan Nowicki. Źródło: youtube.com
Jan Nowicki. Źródło: youtube.com
Jan Nowicki. Źródło: youtube.com

Nowicki uważa, że osoby, które zaprosiły celebrytów na szczepienie, popełnili ogromny błąd. Można się było domyślić, że wyjdzie z tego ogromna afera, ponieważ taki jest charakter Polaków. Nie lubimy być pomijani i irytuje nas, że są załatwiane sprawy poza kolejką.

Jego słowa zaskoczyły kolegów ze środowiska artystycznego

Jan Nowicki dodał również, że ogólnopolska afera związana ze szczepieniami celebrytów krzywdzi jego przyjaciół. „Oni się wplątali w coś, z czego trudno im się wytłumaczyć”.

Jan Nowicki. Źródło: youtube.com
Jan Nowicki. Źródło: youtube.com
Jan Nowicki. Źródło: youtube.com

Zdaniem aktora jego koledzy po fachu są błędnie oskarżani przez naród. Nie chcieli oni zrobić nic złego. Wystąpił jedynie błąd informacyjny, którego konsekwencją jest teraz ogromna afera na całą Polskę.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO