Trzeba przyznać, że 50. urodziny Andrzeja Piasecznego odbiły się szerokim echem w mediach i stały się jednym z najgłośniejszych wydarzeń z początku 2021 roku. Wszystko za sprawą nagrania, które opublikował Nergal – kolega Piaska.

Nergal, a właściwie Adam Darski, zorganizował imprezę w swoim domu. Wśród zaproszonych gości była m.in. Majka Jeżowska, która na nagraniu razem z kolegami wykonywała piosenkę o narkotykach. Jeszcze większą sensację wzbudziły słowa jubilata, Andrzeja Piasecznego, który podczas wznoszenia toastu oznajmił: „je*ać biedę, je*ać PiS i Konfederację i wszystkich ku*wa tam, co tego”.

Nergal, Adam Darski. Źródło: Youtube GdziekolwiekJesteś
Nergal, Adam Darski. Źródło: Youtube GdziekolwiekJesteś

Portal WP dotarł do komentarza, jakiego udzielił po wybuchu skandalu sam autor nagrania. Co powiedział Nergal na temat samego filmiku i całej afery?

Adam „Nergal” Darski o filmiku z urodzin Andrzeja Piasecznego i skandalu

Przypomnijmy – sprawa spotkała się z tak mocnymi reakcjami głównie ze względu na fakt, że Andrzej Piaseczny jest pracownikiem TVP, można oglądać go w programie „The Voice Senior”.

Krótko po wycieku nagrania do sieci TVP wydało oświadczenie, w którym odcina się od zachowania swojego pracownika, a na koniec oświadczenia znalazły się także słowa wskazujące, że zatrudnienie Piaska przy kolejnej edycji „Voice’a” wcale nie jest już takie pewne.

Nergal, Adam Darski. Źródło: Youtube Radio TOK FM
Nergal, Adam Darski. Źródło: Youtube Radio TOK FM

Gospodarz i autor filmiku, Nergal, uznał go za „gó*noburzę w szklance wody”, dodał także, że znaleźliśmy się w roli „ofiar ery absurdów”. Dodał także, że choć wie, że aktualnie panuje „sezon ogórkowy”, to wspomniane nagranie nie powinno być źródłem „takiego dymu”. Tym bardziej, że nagranie miało charakter żartobliwy, pochodziło z prywatnej imprezy.

Dodał również, że zwrot „je*ać PiS” obecnie jest przecież traktowany niemal jak „zwrot grzecznościowy”, a on sam „używa go zamiast ‘dzień dobry’” i wita się tak m.in. z ekspedientką w najbliższym warzywniaku.

Podkreślił także, że „artyści to też ludzie” i niekiedy przeklinają oraz przepadają za seksem czy używkami. Apelował także do Polaków, w tym „elektoratu telewizji reżimowej”, o dystans.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MARZENA KIPIEL-SZTUKA ZNALAZŁA SIĘ W CIĘŻKIM POŁOŻENIU. Z POMOCĄ PRZYSZEDŁ ANDRZEJ GRABOWSKI. SERIALOWY PARTNER PORATOWAŁ HALINKĘ Z „KIEPSKICH”

O tym się mówi w Polsce: JAROSŁAW KACZYŃSKI W PORUSZAJĄCYCH SŁOWACH POŻEGNAŁ WYBITNĄ AKTORKĘ. „WYBRAŁA DOBRO”. FANI SĄ PRZEJĘCI TYM, CO O NIEJ MÓWIŁ WICEPREMIER

O tym się mówi na świecie: KRÓLOWA ELŻBIETA ZOSTAŁA OKRADZIONA. SPRAWCA ZABRAŁ Z JEJ PAŁACU WIELE CENNYCH PRZEDMIOTÓW. TO PRAWDZIWY SKANDAL

Z życia gwiazd: ANNA LEWANDOWSKA NIE PORADZIŁA SOBIE Z TREMĄ? FATALNY BŁĄD ŻONY POPULARNEGO PIŁKARZA. WIDZOWIE NIE POZOSTAWILI NA NIEJ SUCHEJ NITKI