W ostatnim czasie nagranie z 50. urodzin Andrzeja Piasecznego bije rekordy popularności. Chodzi rzecz jasna o filmik, na którym artysta w mocnych słowach manifestuje swoje poglądy polityczne.

Taka wypowiedź muzyka z pewnością nie spodobała się władzom Telewizji Polskiej – jego pracodawcy. Wszystko ze względu na niecenzuralne słowa oraz fakt, że tą wypowiedzią Andrzej Piaseczny otwarcie wystąpił przeciw partii rządzącej. Spotkają go za to poważne konsekwencje.

Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube ROZRYWKA
Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube ROZRYWKA

Andrzej Piaseczny się doigrał?

Super Express zauważa, że obecnie Andrzeja Piasecznego można oglądać na antenie TVP w programie „The Voice Senior”. Władzom stacji bardzo nie spodobał się jednak sposób, w jaki „Piasek” wygłosił swoje poglądy.

Podczas swoich 50. urodzin Andrzej Piaseczny krzyczał „Je*ać PiS i Konfederację i wszystkich ku*wa tam co tego…”. I choć hasło to w ostatnim czasie jest niezwykle popularne wśród wszystkich przeciwników wspomnianych ugrupowań, władzom stacji nie spodobało się, że w ten sposób wypowiada się jej pracownik.

Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube ELLE Polska
Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube ELLE Polska

Co więcej, na filmiku znalazła się także… piosenka o narkotykach. Nagranie zamieścił w sieci Nergal – Adam Darski.

Telewizja Polska zdecydowała się skomentować sprawę. Dodano informację, iż kolejna edycja „The Voice Senior” z udziałem Andrzeja Piasecznego pojawi się na ekranach, jednak nie wiadomo, czy wystąpi on w kolejnej edycji, gdyż władze TVP uznały jego zachowanie za „wulgarne i gorszące”.

Zauważono, że na nagraniach przedstawione zostały „mowa nienawiści” i „afirmacja używania narkotyków”. Póki co tajemniczo zapowiedziano, iż tego typu filmiki „mają wpływ na decyzje (…) co do angażowania takich osób do kolejnych produkcji w przyszłości”.

Myślicie, że Andrzej Piaseczny tym nagraniem w wielkim stylu pożegnał się z TVP?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAN NOWICKI ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE SZCZEPIEŃ POZA KOLEJNOŚCIĄ. JEGO SŁOWA ZASKOCZYŁY KOLEGÓW ZE ŚRODOWISKA ARTYSTYCZNEGO

O tym się mówi w Polsce: SZYKUJĄ SIĘ WYSOKIE MANDATY ZA NIEPRZESTRZEGANIE TYCH PRZEPISÓW. WKRÓTCE WCHODZI NOWA NOWELIZACJA ODNOŚNIE SEGREGACJI ŚMIECI. CO TRZEBA WIEDZIEĆ

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY JEDNAK NIE SPOTKA SIĘ Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CZY W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ DOSZŁO DO KOLEJNYCH KŁÓTNI? NOWE FAKTY

Z życia gwiazd: MAŁGORZATA I RADOSŁAW MAJDANOWIE WYBRALI SIĘ NA DŁUGO OCZEKIWANA WAKACJE. GDZIE PRZEBYWA PARA? TE WIDOKI ROBIĄ WRAŻENIE