Małgorzata Kożuchowska to gwiazda, której szerszą popularność przyniosła rola Hanki Mostowiak w serialu „M jak miłość”. Dziś 50-letnia aktorka po latach wcielania się w sympatyczną żonę i matkę zrezygnowała z dalszego udziału w telenoweli, wskutek czego widzom dostarczono rozrywki w postaci spektakularnej śmierci postaci w kartonach, która do teraz jest obiektem żartów.

Następnie można było zobaczyć ją m.in. w serialu „Rodzinka.pl” czy też u Patryka Vegi. Jednak widzowie zaczęli bacznie obserwować także życie prywatne gwiazdy – a jest na co patrzeć.

Super Express zauważa, że warto przyjrzeć się wnętrzom w domu Małgorzaty Kożuchowskiej.

Małgorzata Kożuchowska ma luksusowy dom

Zazwyczaj aktorka trzyma swoje sprawy w tajemnicy, jednak od jakiegoś czasu z dystansem wpuszcza fanów do swojego życia.

Dzięki jej postom na Instagramie można dowiedzieć się, jak mieszka.

Z racji tego, że podczas pandemii dom to często „centrum dowodzenia”, Małgorzata Kożuchowska spędza w nim dużo czasu.

Z chęcią prezentuje fotki na tle swoich urządzonych ze smakiem wnętrz.

Po zdjęciach można zauważyć, że przepada za jasnymi kolorami. Stawia zwykle na szarości oraz beże, łączy je z drewnianymi podłogami i eleganckimi tapetami.

Choć brakuje niemal barokowego przepychu, widać, że Małgorzata Kożuchowska przepada za luksusowym stylem, co pokazuje część mebli wykonana na zamówienie. Niektóre rozwiązania z jej domu są nietypowe.

Aktorka zdecydowanie lubi, gdy przedmioty, które posiada, wyróżniają się na tle innych, dostępnych w sklepach.

Trzeba przyznać, że dom urządziła ze smakiem. Myślicie, że pomagał jej architekt wnętrz, czy ma takiego nosa do wykończeń?

Jak wam się podoba dom Małgorzaty Kożuchowskiej? Coś byście zmienili?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MÓGŁ BYĆ TERAZ NA MIEJSCU KAMILA STOCHA. ŁUKASZ RUTKOWSKI O SWOICH ODEJŚCIU Z REPREZENTACJI. PADŁY MOCNE ZARZUTY. CO POWIEDZIAŁ SKOCZEK

O tym się mówi w Polsce: PROF. KRZYSZTOF SIMON W MOCNYCH SŁOWACH O SYTUACJI W POLSCE. „SŁUŻBA ZDROWIA WYSIĄDZIE”. CO NAS CZEKA W NAJBLIŻSZYM CZASIE

O tym się mówi na świecie: WAŻNY APEL MEDYKÓW DO KAŻDEGO RODZICA. CHWILA NIEUWAGI I MOŻE DOJŚĆ DO NIESZCZĘŚCIA, POKAZANO PRZEŚWIETLENIE 2-LATKI, KTÓRE DAJE DO MYŚLENIA

Z życia gwiazd: AUTOR NAGRANIA Z URODZIN ANDRZEJA PIASECZNEGO ZABRAŁ GŁOS. NERGAL SKOMENTOWAŁ AFERĘ WOKÓŁ WULGARNEGO FILMIKU. CO POWIEDZIAŁ