Serial „M jak miłość” jest obecny na ekranach Telewizji Polskiej już od 2000 roku. Choć co jakiś czas zmienia się część obsady, są gwiazdy, które grają w nim od początku. Należy do nich m.in. Teresa Lipowska.

Aktorka jest serialową Barbarą Mostowiak. Gra tę postać już od 21 lat, widzowie uwielbiają rolę poczciwej seniorki. Teraz pojawiły się pogłoski, jakoby miała zrezygnować z roli. Plotek postanowił je sprawdzić.

Teresa Lipowska. Źródło: Youtube Wideoportal
Teresa Lipowska. Źródło: Youtube Wideoportal

Czy Teresa Lipowska odchodzi z „M jak miłość”?

Serial emitowany w TVP2 od niemal 21 lat może pochwalić się wynikiem ok. 5 milionów widzów tygodniowo. Jednymi z ulubionych postaci były role Mostowiaków seniorów, grane przez Teresę Lipowską i Witolda Pyrkosza. Aktora niestety nie ma już z nami, lecz serialowa Barbara wciąż przyciąga widzów przed telewizory.

Czy Teresa Lipowska zamierza odejść z serialu? Czy ma już dość swojej roli? Choć pojawiły się takie pogłoski, aktorka stanowczo zaprzecza – nie chce jeszcze przechodzić na emeryturę. Dodała również, że bardzo irytują ją plotki na jej temat, które rozsiewane są przez media, a gdy bierze urlop, nie jest to równoznaczne z odejściem.

Teresa Lipowska. Źródło: Youtube JastrzabPost
Teresa Lipowska. Źródło: Youtube JastrzabPost

Dodała także, że poinformuje widzów, gdy będzie chciała odejść. „Myślę, że nigdy tego nie usłyszycie” – wyjaśniła. Dodała także, że choć „M jak miłość” to w znacznej mierze wątki młodych aktorów, jej udział w produkcji również będzie ciekawy, a Barbara będzie miała nieco większe problemy niż tylko gotowanie, pieczenie i sprzątanie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MARZENA KIPIEL-SZTUKA ZNALAZŁA SIĘ W CIĘŻKIM POŁOŻENIU. Z POMOCĄ PRZYSZEDŁ ANDRZEJ GRABOWSKI. SERIALOWY PARTNER PORATOWAŁ HALINKĘ Z „KIEPSKICH”

O tym się mówi w Polsce: JAROSŁAW KACZYŃSKI W PORUSZAJĄCYCH SŁOWACH POŻEGNAŁ WYBITNĄ AKTORKĘ. „WYBRAŁA DOBRO”. FANI SĄ PRZEJĘCI TYM, CO O NIEJ MÓWIŁ WICEPREMIER

O tym się mówi na świecie: KRÓLOWA ELŻBIETA ZOSTAŁA OKRADZIONA. SPRAWCA ZABRAŁ Z JEJ PAŁACU WIELE CENNYCH PRZEDMIOTÓW. TO PRAWDZIWY SKANDAL

Z życia gwiazd: ANNA LEWANDOWSKA NIE PORADZIŁA SOBIE Z TREMĄ? FATALNY BŁĄD ŻONY POPULARNEGO PIŁKARZA. WIDZOWIE NIE POZOSTAWILI NA NIEJ SUCHEJ NITKI