Andrzej Piaseczny od zawsze wydawał się być artystą sympatycznym, ciepłym, a także oddzielającym życie prywatne od zawodowego. Tak właśnie było, jednak ostatnio ze względu na jedno krótkie nagranie z imprezy z jego udziałem wybuchł duży skandal.

Przypomnijmy – chodzi o filmik, który nagrał i udostępnił Nergal, gospodarz imprezy urodzinowej. „Piasek” obchodził 50. urodziny w gronie przyjaciół. Na nagraniu pojawia się piosenka o narkotykach zaintonowana przez Majkę Jeżowską oraz wypowiedź Andrzeja Piasecznego: „je*ać biedę, PiS i Konfederację i wszystkich ku*wa tam, co tego”.

Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube Magazyn VIVA!
Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube Magazyn VIVA!

Andrzej Piaseczny straci pracę w TVP?

Choć krótki filmik pochodzi z prywatnej imprezy, został udostępniony publicznie. Jak przypomina Plotek, władzom Telewizji Polskiej, która ma sporo wspólnego z rządzącą obecnie partią, bardzo nie spodobały się słowa artysty, który pracuje na planie „The Voice Senior”.

Wydano zresztą oświadczenie, w którym jawnie zasugerowano, że przyszłość Andrzeja Piasecznego nie jest taka pewna – wiadomo, że w nagranej już edycji programu nie wytną scen z udziałem jednego z jurorów, jednak nie jest pewne, czy zobaczymy go jeszcze w kolejnej.

Władze TVP podkreślały, że zachowania Andrzeja Piasecznego są „wulgarne i gorszące”, zaś on sam „promuje postawy szkodliwe i społecznie nieakceptowalne”, przez co – jak zaznaczono – niepewna jest jego przyszłość w stacji.

Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube Best Stream Awards
Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube Best Stream Awards

Centrum Informacji TVP wyjaśnia, że o zmianach wśród jurorów „The Voice Senior” poinformuje „w odpowiednim czasie”, jednak dodaje również, że „skład jurorów jest stale modyfikowany”.

Internauci zastanawiają się, czy na posadę w TVP będą mogli dalej liczyć Andrzej Piaseczny, który dobitnie wyjawił niechęć do partii rządzącej, a także Michał Szpak, który poparł Strajk Kobiet i również nie ukrywa swojego sprzeciwu wobec obecnych władz.

Sam Piasek postanowił skomentować sprawę, udostępniając jeden z artykułów na temat swój i kolegi-jurora z krótkim dopiskiem „serio?”. Niestety, wpis szybko zniknął z jego profilu na Facebooku.

Źródło: plotek.pl
Źródło: plotek.pl

Myślicie, że dla Andrzeja Piasecznego i Michała Szpaka będzie jeszcze miejsce w „The Voice Senior” czy może przejdą do konkurencji lub znikną z telewizji?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY 2021 ROK BĘDZIE JESZCZE GORSZY NIŻ 2020? KRZYSZTOF JACKOWSKI MIAŁ NIEPOKOJĄCĄ WIZJĘ. OSTRZEGA PRZED RAKIETĄ. CZY POWINNIŚMY SIĘ MARTWIĆ

O tym się mówi w Polsce: JADWIGA EMILEWICZ ZŁAMAŁA OBOSTRZENIA I ZABRAŁA RODZINĘ NA NARTY. BYŁA WICEPREMIER TŁUMACZY SIĘ Z WYJAZDU. WYDAŁA OŚWIADCZENIE W TEJ SPRAWIE

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY JEDNAK NIE SPOTKA SIĘ Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CZY W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ DOSZŁO DO KOLEJNYCH KŁÓTNI? NOWE FAKTY

Z życia gwiazd: JAK WYGLĄDA DOM MAŁGORZATY KOŻUCHOWSKIEJ? GWIAZDA PŁAWI SIĘ W LUKSUSACH. MA NIESAMOWITE WNĘTRZA, ZDJĘCIA SĄ ZACHWYCAJĄCE