Małgorzata Opczowska w ostatnim czasie stała się znana szerszej publiczności dzięki swojej pracy – od jakiegoś czasu występuje w roli prowadzącej w programie „Pytanie na śniadanie”.

40-letnia prezenterka ma się czym pochwalić, krótko po angażu do śniadaniówki emitowanej w Telewizji Polskiej przeprowadziła się z Krakowa do Warszawy – kupiła już nawet mieszkanie w stolicy. Nie zamierza jednak próżnować – chce rozwijać się zawodowo. Właśnie nadarzyła się okazja.

Małgorzata Opczowska. Źródło: Youtube Brumteles
Małgorzata Opczowska. Źródło: Youtube Brumteles

Małgorzata Opczowska ma nowy angaż

Pomponik przypomina, że Małgorzata Opczowska stała się znana po zaledwie kilku tygodniach w „Pytaniu na śniadanie” dzięki starciu z kolegą-gospodarzem programu – poróżnili się. Teraz prezenterka idzie za ciosem.

Widzowie mogą liczyć na duże emocje i możliwość obejrzenia celebrytki także w formacie rozrywkowym. Małgorzata Opczowska wystąpi w programie „Dance, dance, dance!” i będzie pląsać na parkiecie z Robertem El Gendym.

Póki co nie wiadomo, jak jej pójdzie, jednak celebrytka jakiś czas temu wspominała w „PnŚ”, że chodziła na zajęcia baletowe i choć było to lata temu, w wieku dziecięcym, to w dalszym ciągu co nieco pamięta i jest zdolna zrobić szpagat.

Małgorzata Opczowska. Źródło: Youtube Brumteles
Małgorzata Opczowska. Źródło: Youtube Brumteles

Jesteście ciekawi, czy taneczne popisy w rozrywkowym programie wypadną interesująco? Wszak prezenterka obcowała już z tańcem, podobno Robert El Gendy też dość dobrze wywija na parkiecie, poza tym tych dwoje bardzo się lubi.

Opczowska i El Gendy prywatnie są przyjaciółmi. Podobno dobrze się dogadują, a jeśli widzowie „Dance, dance, dance!” będą zadowoleni z ich występów, ta dwójka dostanie więcej dyżurów w TVP. Mówi się, że TVP zależy, by widzowie nie rozpamiętywali historii debiutu prezenterki przy Tomaszu Wolnym.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POPULARNY ARTYKUŁ ZNIKA ZE SKLEPOWYCH PÓŁEK. SIEĆ SKLEPÓW WYSTOSOWAŁA WAŻNY KOMUNIKAT. PRZEDMIOT MOŻE USZKODZIĆ SŁUCH

O tym się mówi w Polsce: PROWADZIŁA FIRMĘ WBREW OBOSTRZENIOM. SANEPID NAŁOŻYŁ KARĘ, ALE NIE BĘDZIE MUSIAŁA JEJ PŁACIĆ. PRZEŁOM W SPRAWIE KAR ADMINISTRACYJNYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ WILLIAM MUSIAŁ UCIEKAĆ PRZED POLICYJNYM PSEM, A KRÓLOWA ELŻBIETA ZNALAZŁA SIĘ NA CELOWNIKU STRAŻNIKA. CO SIĘ WYDARZYŁO NA KRÓLEWSKIM DWORZE

Z życia gwiazd: CO ŁĄCZY MARCINA MROCZKA I KLAUDIĘ EL DURSI? W SIECI ZNALAZŁA SIĘ ICH WSPÓLNA FOTKA NA SKÓRZANEJ KANAPIE. CIĘŻKO W TO UWIERZYĆ