Program „Królowe życia” od samego początku zyskał ogromną sympatię telewidzów. Fani produkcji z zaciekawieniem śledzą losy uczestników programu i nie mogą doczekać się kolejnych odcinków.

Dagmara zamieściła zdjęcie z przyjaciółką. Internauci są zaniepokojeni

Dagmara i Edyta to jedne z najbardziej lubianych postaci „Królowych życia”. Przyjaciółki stanowią idealny duet. Ich poczynania do łez bawią widzów programu.

Dagmara Kaźmierska to osoba niezwykle bezpośrednia, o porywczym charakterze, łatwo dająca się ponieść emocjom. W programie „Królowe życia” można zaobserwować, że przyjaźni się z Jackiem oraz Edzią.

Edzia to osoba zdecydowanie mniej popularna niż Dagmara – prawdopodobnie tajemnicą sukcesu Kaźmierskiej jest właśnie jej charakter, charyzmatyczna, głośna i bardzo bezpośrednia kobieta trafia do szerokiego grona odbiorców i wzbudza silne emocje.

Na Instagramie Dagmary pojawił się wpis, który zaniepokoił fanów przyjaciółek. Na zdjęciu zamieszczonym przez Dagmarę Edyta wygląda nieco inaczej niż normalnie. Internauci zastanawiają się nad tym, co stało się z twarzą kobiety.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI NIE MOŻE SIĘ POGODZIĆ Z LOSEM. DONIESIENIA O OLI KWAŚNIEWSKIEJ BYŁY PRAWDZIWE. BYŁY PREZYDENT JEST NIEPOCIESZONY

O tym się mówi na świecie: BYŁA ŻONA PIOTRA ŻYŁY SKOMENTOWAŁA WPIS MACIEJA KURZAJEWSKIEGO. INTERNAUCI WRĘCZ NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ SIĘ ZE ŚMIECHU. UWAŻAJĄ, ŻE TO PRZESADA

Z życia gwiazd: POLICYJNA KONTROLA W RESTAURACJI MAGDY GESSLER. MIEJSCE FUNKCJONUJE NIEZGODNIE Z PRAWEM. WYCIEKŁO WIDEO Z INTERWENCJI