Dawid Narożny, założyciel zespołu disco polo Piękni i Młodzi, po poważnej aferze z początku 2020 roku został wykluczony z listy członków formacji. Teraz szuka swojej muzycznej ścieżki.

Przypomnijmy – Dawid i Magdalena Narożni, byli małżonkowie, informowali, że ich życie prywatne nie będzie mieć wpływu na działalność zespołu. Niestety, szybko okazało się, że nie są w stanie wspólnie realizować się zawodowo. Doszło do awantury oraz rękoczynów.

Po całym zajściu Dawid twierdził, że wciąż należy do zespołu, jednak Magdalena mówiła, iż były mąż nie będzie już w nim występował. Ostatecznie Narożny musiał pozostawić swoją grupę disco polo i rozpocząć karierę solową, która, co trzeba przyznać, idzie mu całkiem nieźle.

Dawid Narożny w duecie z córką

Minął jakiś czas, a Dawid Narożny powoli szuka miejsca dla siebie w muzycznym świecie. Ostatnio zapowiedział nawet, że udostępni nagrania utworów z 9-letnią córeczką.

Jak zauważa Pudelek, występ z Gabrysią – z którą Dawid Narożny wykonał covery utworów Pięknych i Młodych – może okazać się prawdziwą sensacją. Już w niedzielę można było obejrzeć krótki zwiastun.

Dawid Narożny opublikował bowiem krótki fragment coveru „Ona jest taka”. Czy nagranie własnej wersji piosenki Pięknych i Młodych to kolejna szpilka wbita byłej żonie? Co na to Piękni i Młodzi?

Dawid odpisał tylko – „właśnie, ciekawe, co oni na to”. Część internautów zwraca uwagę, że za czasów powstania utworu Narożny był członkiem zespołu i jego współautorem, zatem może go wykonywać.

Jak Wam się podoba wykonanie Dawida i Gabrysi? Lepsze niż oryginał?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PROGRAM IZABELI JANACHOWSKIEJ POWRACA. FANI PRZYGOTOWAŃ ŚLUBNYCH PONOWNIE BĘDĄ MOGLI OGLĄDAĆ TE EMOCJONUJĄCE CHWILE W TELEWIZJI

O tym się mówi w Polsce: KRYSTYNA PAWŁOWICZ SKOMENTOWAŁA DZIAŁANIA WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. CZY TYM RAZEM PRZESADZIŁA? JERZY OWSIAK JEST KOMPLETNIE ZASKOCZONY

O tym się mówi na świecie: NIEOCZEKIWANA DECYZJA DONALDA TRUMPA. TAKIEGO OBROTU SPRAW NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. CO ZROBIŁ ZNANY MILIARDER

Z życia gwiazd: BYŁA ŻONA PIOTRA ŻYŁY SKOMENTOWAŁA WPIS MACIEJA KURZAJEWSKIEGO. INTERNAUCI WRĘCZ NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ SIĘ ZE ŚMIECHU. UWAŻAJĄ, ŻE TO PRZESADA