Urodzinowa impreza Andrzeja Piasecznego zorganizowana przez Nergala bardzo szybko stała się jedną z najgłośniejszych spraw polskiego show-biznesu w ostatnich dniach. Wszystko za sprawą nagrania, które Adam Darski udostępnił na swoim Instagramie.

Na swoich 50. urodzinach Piasek postanowił bowiem wznieść nietypowy toast. Z jego ust padły słowa „je*ać biedę, PiS i Konfederację i wszystkich ku*wa tam, co tego…”. Na kolejnym filmiku Nergala pojawiła się z kolei Majka Jeżowska, która dyrygowała przyjaciółmi Piaska – wspólnie zaśpiewali mu piosenkę o narkotykach.

Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube channelPleszew2009
Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube channelPleszew2009

Andrzej Piaseczny tłumaczy się z urodzinowego nagrania

Minęło już trochę czasu, TVP zdążyło wydać oświadczenie, twierdząc, że postawa Andrzeja Piasecznego jest niedopuszczalna, a także dając do zrozumienia, że jego przyszłość w programie „The Voice Senior” stoi pod znakiem zapytania. Sprawę skomentował już nawet Nergal, autor filmiku.

Teraz, po dłuższym milczeniu, Andrzej Piaseczny także wyjaśnia kwestię nagrania. Pomponik przytacza jego słowa.

Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube Festival Group
Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube Festival Group

Artysta postanowił zorganizować transmisję na żywo na Instagramie, którą nazwał „Czat z Andrzejem Niegrzecznym”. Podczas niej wytłumaczył się z filmiku.

Andrzej Piaseczny wyjaśniał, że nie jest obrażony na Nergala za publikację nagrania, dodał jednak, że nie powinno ono dotrzeć do szerokiej publiczności. Podkreślił także, że dobrze się bawił i „to chyba wszyscy widzieli”.

Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube TuWroclaw
Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube TuWroclaw

Wyjaśnił, iż wyciągnie lekcję z zajścia i „takie sytuacje nie będą się powtarzać”. A co powiedział o swoich słowach z urodzin? Tłumaczył, że jego zachowanie prywatnie jest inne niż publiczne, dodał, że – jak to człowiek – zdarza mu się przeklinać czy spożywać alkohol.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PROGRAM IZABELI JANACHOWSKIEJ POWRACA. FANI PRZYGOTOWAŃ ŚLUBNYCH PONOWNIE BĘDĄ MOGLI OGLĄDAĆ TE EMOCJONUJĄCE CHWILE W TELEWIZJI

O tym się mówi w Polsce: KRYSTYNA PAWŁOWICZ SKOMENTOWAŁA DZIAŁANIA WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. CZY TYM RAZEM PRZESADZIŁA? JERZY OWSIAK JEST KOMPLETNIE ZASKOCZONY

O tym się mówi na świecie: NIEOCZEKIWANA DECYZJA DONALDA TRUMPA. TAKIEGO OBROTU SPRAW NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. CO ZROBIŁ ZNANY MILIARDER

Z życia gwiazd: BYŁA ŻONA PIOTRA ŻYŁY SKOMENTOWAŁA WPIS MACIEJA KURZAJEWSKIEGO. INTERNAUCI WRĘCZ NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ SIĘ ZE ŚMIECHU. UWAŻAJĄ, ŻE TO PRZESADA