Andrzej Piaseczny i Michał Szpak w ostatnim czasie wprost pokazali, że nie są zwolennikami partii rządzącej, z którą sympatyzuje TVP. Dlatego wiele osób sądziło, że kariera wokalistów w stacji TVP wisi na włosku.

Portal Jastrząb Post postanowił zapytać wróżbitę Macieja jaka przyszłość czeka Andrzeja Piasecznego i Michała Szpaka. Czy mężczyźni faktycznie zostaną wyrzuceni z Telewizji Polskiej?

Wróżbita Maciej ma ważną wiadomość dla Michała Szpaka i Andrzeja Piasecznego

Zdaniem wróżbity Macieja zarówno Michał Szpak, jak i Andrzej Piaseczny mogą spać spokojnie. Ich przyszłość w mediach nie jest zagrożona.

Michał Szpak. Źródło: Youtube Michał Szpak
Michał Szpak. Źródło: Youtube Michał Szpak

Wróżbita uważa, że barwna postać i wrażliwa natura Michała Szpaka zapewnia mu stałą pozycję w show biznesie. Osoba wokalisty jest niezwykle interesująca, dlatego ludzie uwielbiają go oglądać.

Co się wydarzy w ich życiu?

Andrzej Piaseczny również nie ma powodów do zmartwień i zawsze będzie miał powodzenie w mediach. Ponadto jest on wierny swoim poglądom i nie zmieni ich za wszelką cenę.

Dlatego zdaniem wróżbity Macieja, Piaseczny nie pozwoli na to, by Telewizja Polska chciała go zmienić. Andrzej jest i zawsze będzie sobą, czy się to komuś podoba, czy nie.

Andrzej Piaseczny/Youtube @Festival Group
Andrzej Piaseczny/Youtube @Festival Group

W każdym razie Andrzej Piaseczny i Michał Szpak mogą spać spokojnie. Choćby ich kariera w TVP się zakończyła, na pewno będą mogli liczyć na pracę w konkurencyjnych stacjach.

Andrzej Piaseczny YouTube
Andrzej Piaseczny YouTube

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO