Kasia Tusk jest córką byłego premiera, Donalda Tuska. Jej działania są bacznie obserwowane przez opinię publiczną. Popularna blogerka modowa jest bardzo lubiana, sama zresztą też chętnie wchodzi w interakcje ze swoimi fanami.

Prowadząca bloga „Make Life Easier” Kasia Tusk wie, jak zjednać sobie ludzi – wszak udało jej się to z naprawdę sporą grupą fanów. Teraz pokazuje im fragmenty swojej codzienności, perfekcyjne stylizacje i urządzone ze smakiem wnętrza. Potrafi jednak także zaskoczyć.

Kasia Tusk. Źródło: Youtube Rzeczy Od Serca
Kasia Tusk. Źródło: Youtube Rzeczy Od Serca

Kasia Tusk zrobiła coś szalonego

Nie sposób nie zauważyć, że w tym sezonie morsowanie to jeden z najpopularniejszych trendów. Moda przyszła także do celebryckiego światka. Super Express zauważa, że nie każdy jednak decyduje się na aż tak daleki krok.

Kasia Tusk podeszła do sprawy nieco inaczej, i choć nie przeszła swojego pierwszego razu jako „mors”, to wykonała coś, czego wielu z nas nie odważyłoby się zrobić. Postanowiła zdziwić swoich fanów niesamowitym nagraniem.

Kasia Tusk. Źródło: Youtube Rzeczy Od Serca
Kasia Tusk. Źródło: Youtube Rzeczy Od Serca

Na jej Instagramie obok znajdujących się tam stylizacji, codziennych ujęć czy pokazywania wnętrz oraz kosmetyków tym razem wstawiła nagranie, na którym pokazała odrobinę szaleństwa. Kasia Tusk postanowiła bowiem spróbować łagodniejszej wersji morsowania.

Tym razem pokazała się fanom z mniej poważnej i poukładanej strony – postanowiła wyjść na śnieg całkowicie boso! Z pewnością jest teraz z siebie dumna. Samo patrzenie na jej wyczyn sprawia, że robi się zimno!

Kasia Tusk. Źródło: se.pl
Kasia Tusk. Źródło: se.pl

Kasia Tusk jest bardzo dumna z samej siebie. Nagranie opatrzyła opisem „Zawsze chciałam to zrobić”. Brawo!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PROGRAM IZABELI JANACHOWSKIEJ POWRACA. FANI PRZYGOTOWAŃ ŚLUBNYCH PONOWNIE BĘDĄ MOGLI OGLĄDAĆ TE EMOCJONUJĄCE CHWILE W TELEWIZJI

O tym się mówi w Polsce: KRYSTYNA PAWŁOWICZ SKOMENTOWAŁA DZIAŁANIA WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. CZY TYM RAZEM PRZESADZIŁA? JERZY OWSIAK JEST KOMPLETNIE ZASKOCZONY

O tym się mówi na świecie: NIEOCZEKIWANA DECYZJA DONALDA TRUMPA. TAKIEGO OBROTU SPRAW NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. CO ZROBIŁ ZNANY MILIARDER

Z życia gwiazd: BYŁA ŻONA PIOTRA ŻYŁY SKOMENTOWAŁA WPIS MACIEJA KURZAJEWSKIEGO. INTERNAUCI WRĘCZ NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ SIĘ ZE ŚMIECHU. UWAŻAJĄ, ŻE TO PRZESADA