Kasia Tusk to córka znanego polityka, Donalda Tuska. Od lat jest znana jako autorka popularnego bloga – Make life easier.

Kasia Tusk zrobiła karierę dzięki mediom społecznościowym

Wielu internautów jest zachwyconych jej znakomitym poczuciem stylu. Rewelacyjny gust Kasi Tusk doceniany jest na tyle, że jej fani chętnie inspirują się tym, co blogerka pokazuje w mediach społecznościowych oraz na swojej stronie.

Kasia Tusk. Źródło: Youtube Rzeczy Od Serca
Kasia Tusk. Źródło: Youtube Rzeczy Od Serca

33-latka sprawia wrażenie osoby bardzo rodzinnej, co pokazuje także w mediach społecznościowych. Mieszkająca na co dzień w Sopocie Kasia Tusk, ulubienica internautów, ma bardzo dobre stosunki z najbliższymi, w tym również słynnym ojcem.

Kasia Tusk opublikowała zaskakujące nagranie. Fani blogerki byli zaskoczeni

W ostatnim czasie dość głośno zrobiło się na temat zdrowotnych zalet morsowania. Wiele osób zdecydowało się na lodowate kąpiele wierząc, że dobrze one wpłyną na ich organizm i odpowiednio go zahartują.

Kasia Tusk nie zdecydowała się na lodowatą kąpiel, ale zrobiła coś równie hartującego. Na jednym z filmików Kasia Tusk pokazała, jak boso biega po mrozie i śniegu. Blogerka sama wyznała, że zawsze chciała to zrobić.

Myślicie, że taka forma hartowania organizmu jest wystarczająca, czy jednak popularna blogerka, Kasia Tusk, powinna również spróbować zdrowotnego morsowania?

Kasia Tusk. Źródło: instagram
Kasia Tusk. Źródło: instagram
Kasia Tusk. Źródło: instagram

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO