Córka Donalda Tuska od lat uchodzi za ikonę stylu i osobę, której gust wnętrzarski i modowy podziwia wiele osób. Choć Kasi Tusk nie widać mocno w mediach i od dawna zajmuje się jedynie prowadzeniem bloga Make Life Easier i mediów społecznościowych promujących jej działalność to 33-latka może liczyć na kontrakty reklamowe, jak przekonuje Pudelek.

Kilka dni temu blogerka przypadkowo rozpoznała w nowej kampanii reklamowej popularnej sieciówki z dekoracjami i wyposażeniem wnętrz własne zdjęcie, „ukradzione z jej bloga”. Dokonała tego odkrycia podczas zwyczajnych zakupów online, przyjrzała się dokładniej jednej z fotek, zaskoczona, jak podobne jest widniejące na niej okno. Szybko dotarło do niej, że to jej mieszkanie i wykonane przez nią zdjęcie!

Choć nie pospieszyła od razu do prawnika w celu pozwania sieciówki za kradzież własności intelektualnej, a raczej podeszła do tego z dużym dystansem, a nawet poczuła się zadowolona, że ktoś docenia jej pracę to sytuacja nie wyszła najlepiej. Marka postanowiła naprawić błąd i odezwała się do Kasi Tusk.

Kasia Tusk opowiedziała o reakcji znanej sieciówki na jej post o „kradzieży” zdjęcia. Sprawa znalazła już swój finał, blogerka pod wrażeniem

Telefon od władz marki zastał Kasię Tusk podczas szybkich zakupów na straganie, próbującą powstrzymać córkę od ściągnięcia bananów z półki i ciągniętą przez psa Portosa za ramię, gdyż chciał obszczekać śmietnik. Blogerka myślała, że to kurier, jednak ku jej zdziwieniu w słuchawce usłyszała głos właścicieli Zara Home. Powiedziała, ze wraz z prawnikami postara się ustalić, jak rozwiązać ten problem.

Kasia Tusk postanowiła zaproponować konkretną kwotę zadośćuczynienia, jednak nie dla siebie, a w formie pomocy dla dwóch chorych dziewczynek. Przedstawiciele firmy podziękowali jej za takie podejście i prosząc, by nie ujawniała sumy negocjacji, postanowili ją zaokrąglić i przekazać potrzebującym. Jak powiedziała Kasia Tusk „było to jedno z droższych zdjęć okien”.

„Finał tej całej "afery" ze świątecznym wystrojem jest taki, że ktoś będzie miał chociaż ciut fajniejsze Boże Narodzenie” – odniosła się do sprawy Kasia Tusk, cytowana przez Pudelek.

fot. Instagram @makelifeeasier_pl

Jak informował portal "Życie": DISCO POLO Z POTĘŻNĄ DOTACJĄ Z MINISTERSTWA KULTURY. CHOĆ WYPŁATY WSTRZYMANO TO ŚRODOWISKO KOMENTUJE SPRAWĘ. POJAWIŁY SIĘ WYPOWIEDZI GWIAZD MUZYKI

Przypomnij sobie: RATOWNICY MEDYCZNI PILNIE POSZUKIWANI, JEDNAK STAWKI ZA ICH PRACĘ SĄ TOTALNIE ZDUMIEWAJĄCE! AŻ TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE MOŻNA PRACOWAĆ ZA TYLE, O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również: ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA ZASKOCZYŁA FANÓW W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. WRZUCIŁA ARCHIWALNE ZDJĘCIA SPRZED WIELU LAT, NIEKTÓRZY NIE MOGĄ JEJ POZNAĆ