Takie materiały fani polskich gwiazd uwielbiają najbardziej. Ola Kwaśniewska słynie z dystansu do siebie i postanowiła pokazać siebie w wieku 5 lat. Wygląda naprawdę uroczo!

Ola Kwaśniewska pozostaje niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, a od dawna jest nazywana królowa hashtagów, gdyż chyba nikt w Polsce nie jest pod tym względem tak kreatywny jak córka byłego prezydenta RP. Aleksandra Kwaśniewska zdecydowanie ma dużo dystansu do siebie i wielkie poczucie humoru, co sprawia, że jej publikacje w sieci potrafią rozbawić i rozchmurzyć nawet największego ponuraka.

Na najnowszym zdjęciu możemy zobaczyć ją jako 5-letnią dziewczynkę. Ola Kwasniewska postanowiła pogrzebać w rodzinnym archiwum i znalazła zdjęcia z dalekiej przeszłości. Mała Ola założyła strój zimowy i właśnie przypina narty, by ruszyć na stok wraz z rodzicami.

Aleksandra Kwaśniewska zaskoczyła fanów w mediach społecznościowych. Wrzuciła archiwalne zdjęcia sprzed wielu lat, niektórzy nie mogą jej poznać

„Okazuje się, że mając 5 lat bezbłędnie przewidziałam frajdy i atrakcje sezonu zimowego 2020/21” – napisała w opisie Aleksandra Kwaśniewska, cytowana przez Pomponik.

Co miała na myśli? Ano to, że na zdjęciu ubiera się na „białe szaleństwo” w salonie domu swoich rodziców! Zażartowała nawet, że się przy tym nie spoci, bo „narciarstwo salonowe to jej konik” i ma już puchar „Suchej Skarpety”.

Fani od razu pogratulowali jej zdystansowanego podejścia do samej siebie i swojego dzieciństwa i przekonują, że każdy taki post wywołuje u nich salwy śmiechu.

„Lepsza niż niejeden jasnowidz” czy „Kocham Pani humor” – to jedne z wielu komentarzy, które można przeczytać pod najnowszym postem Aleksandry Kwaśniewskiej.

Czym zaskoczy nas następnym razem?

fot. Instagram @aleksandraleksandrowna

Jak informował portal "Życie": LARA GESSLER PO RAZ KOLEJNY ZACHWYCIŁA NAJNOWSZYM ZDJĘCIEM CÓRKI. FOTOGRAFIA PODBIJA SIEĆ, WSZYSCY ZASTANAWIAJĄ SIĘ, DO KOGO PODOBNA JEST MAŁA NENA

Przypomnij sobie: WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW, CZAS ZOSTAŁ DO KOŃCA LISTOPADA. POTEM BĘDZIE ZA PÓŹNO I DODATKOWE 300 ZŁOTYCH PRZEPADNIE, TRZEBA SIĘ SPIESZYĆ

Portal "Życie" pisał również: SYNEK MAJDANÓW PO PROSTU ZACHWYCA. RADOSŁAW MAJDAN JEST ZAKOCHANY W MAŁYM HENIU, ZNÓW POCHWALIŁ SIĘ ZDJĘCIAMI MALUSZKA, WYGLĄDA JAK MAŁY BIAŁY MIŚ