W sieci znalazło się przecudowne zdjęcie ze spaceru dwóch panów, a najmłodszy członek „gangu Majdana” spowodował, że internauci prawie rozpłynęli się z zachwytu. Na najnowszych fotografiach mały Henio Majdan jest ubrany w uroczy, śnieżnobiały kombinezon.

Wygląda jak mały biały miś! Fani piłkarza i Małgorzaty Rozenek-Majdan są urzeczeni malcem, który ma już pięć miesięcy i rośnie jak na drożdżach.

Pierwszy wspólny syn Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdan był bardzo wyczekiwanym dzieckiem, a para sama powtarzała, że jego pojawienie się na świecie rozpatruje w kategoriach cudu, po wielu latach starań o dziecko.

Henryk Majdan przyszedł na świat w czerwcu tego roku i od tego czasu zawojował Internet, nawet o tym jeszcze nie wiedząc. Perypetie Majdanów śledzą od dawna setki tysięcy osób w Polsce.

Synek Majdanów po prostu zachwyca. Radosław Majdan jest zakochany w małym Heniu, znów pochwalił się zdjęciami maluszka, wygląda jak mały biały miś

Henio kilka dni temu skończył pięć miesięcy i rodzina świętuje kolejny jego miesiąc na świecie. W sobotę po południu na Instagramie Majdanów pojawiły się najnowsze zdjęcia rodziny ze wspólnego spaceru.

Jedna z fotografii od razu przypadła internautom do gustu. Zdjęcie wywołało lawinę komentarzy w sieci. Wszyscy zachwycają się małym Henryczkiem!

Co najbardziej rozczuliło internautów? Ubranko małego Henia, któremu mama, Małgorzata Rozenek-Majdan założyła pluszowy kombinezon, aby maluchowi nie było zimno. Skutkiem tego Henio wygląda jak biały pluszowy miś.

Internauci kibicują również Radosławowi Majdanowi, któremu ojcostwo wyraźnie służy.

fot. Instagram @r_majdan

Jak informował portal "Życie": PROFESOR SIMON ZABRAŁ GŁOS NA TEMAT ODPORNOŚCI STADNEJ W NASZYM KRAJU. ZNANY WIRUSOLOG WSKAZUJE, ŻE POJAWIŁA SIĘ NADZIEJA W WALCE Z KORONAWIRUSEM

Przypomnij sobie: KIM W RZECZYWISTOŚCI JEST JACEK WÓJCIK Z POPULARNEGO SHOW „KRÓLOWE ŻYCIA”? ZAWÓD MĘŻCZYZNY MOŻE ZASKOCZYĆ WIELE OSÓB

Portal "Życie" pisał również: KTO WYSTĄPI W KOLEJNEJ EDYCJI POPULARNEGO PROGRAMU ROZRYWKOWEGO? FANI SHOW „TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO” BĘDĄ MOCNO ZASKOCZENI