Marta Kaczyńska to córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej, Lecha oraz Marii Kaczyńskich. Jest matką trójki dzieci, obecnie ma już trzeciego męża, Piotra Zielińskiego.

Przypomnijmy – na co dzień Kaczyńska z dziećmi mieszka w Sopocie, zaś jej ukochany ze względu na sprawy zawodowe w Warszawie. Właśnie dlatego tak bardzo doceniają każdą wspólnie spędzoną chwilę.

Portal Pikio zwraca uwagę, że ważną częścią życia Marty Kaczyńskiej jest także wiara. Ostatnio widziano ją w kościele z nietypowym przedmiotem. Co takiego miała przy sobie?

Marta Kaczyńska. Źródło: Youtube mikpolo7777777
Marta Kaczyńska. Źródło: Youtube mikpolo7777777

Marta Kaczyńska udała się do kościoła, zabierając ze sobą nietypową rzecz

Niebawem Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński planują zbudować wspólny dom między Giżyckiem a Mikołajkami, jednak póki co spotykają się głównie w weekendy. Ostatnio mężczyzna przyjechał do żony.

W ramach wspólnie spędzanego czasu m.in. uczyli najmłodsze dziecko, Stanisława, jazdy na hulajnodze. Rodzina poszła na plac zabaw i delektowała się wspólnymi chwilami.

Później postanowili udać się do kościoła. Nie mieli jednak co zrobić z hulajnogą Stasia. Marta Kaczyńska nie chciała, by ktoś ukradł pojazd, którego wartość to ponad 400 zł. W końcu postanowiła zabrać hulajnogę do kościoła.

Marta Kaczyńska. Źródło: Youtube ArtiqbForever2
Marta Kaczyńska. Źródło: Youtube ArtiqbForever2

Zajęli miejsca w jednej z ław i postawili przedmiot tuż obok, a następnie zaczęli się modlić. Hulajnoga nie przeszkadzała wiernym, których w świątyni było zresztą niewielu.

Jednak duchowni często patrzą na takie zachowanie nieprzychylnym okiem – niektórzy z nich uważają, że przyprowadzenie pojazdu do kościoła jest oznaką braku szacunku dla świątyni.

Myślicie, że Marta Kaczyńska nie powinna była zabierać hulajnogi do kościoła? Czy to stosowne zachowanie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY 2021 ROK BĘDZIE JESZCZE GORSZY NIŻ 2020? KRZYSZTOF JACKOWSKI MIAŁ NIEPOKOJĄCĄ WIZJĘ. OSTRZEGA PRZED RAKIETĄ. CZY POWINNIŚMY SIĘ MARTWIĆ

O tym się mówi w Polsce: JADWIGA EMILEWICZ ZŁAMAŁA OBOSTRZENIA I ZABRAŁA RODZINĘ NA NARTY. BYŁA WICEPREMIER TŁUMACZY SIĘ Z WYJAZDU. WYDAŁA OŚWIADCZENIE W TEJ SPRAWIE

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY JEDNAK NIE SPOTKA SIĘ Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CZY W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ DOSZŁO DO KOLEJNYCH KŁÓTNI? NOWE FAKTY

Z życia gwiazd: JAK WYGLĄDA DOM MAŁGORZATY KOŻUCHOWSKIEJ? GWIAZDA PŁAWI SIĘ W LUKSUSACH. MA NIESAMOWITE WNĘTRZA, ZDJĘCIA SĄ ZACHWYCAJĄCE