Marta Kaczyńska, czyli córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej, Marii i Lecha Kaczyńskich, od lat jest obecna w mediach. Ogromne emocje budzi jej życie prywatne oraz uczuciowe.

Swego czasu do mediów co rusz docierały kolejne emocjonujące doniesienia na temat związków Marty Kaczyńskiej. Obecnie wygląda na to, że dobrze jej się wiedzie z trzecim mężem. Ba, w jej domu zapanowała teraz wielka radość!

Marta Kaczyńska/screen Youtube @Kocham Polskę
Marta Kaczyńska/screen Youtube @Kocham Polskę

Świetne informacje z domu Marty Kaczyńskiej. Co się wydarzyło?

O sprawie poinformował Pomponik. Okazuje się, że słowa potwierdził także Marcin Dubieniecki. Ekskochanek i były mąż Kaczyńskiej ma z nią dwie córki.

Teraz poinformował o ogromnym sukcesie jednej z nich. Nastoletnia Martynka, młodsza z dziewczynek, może pochwalić się wielkim osiągnięciem.

Marta Kaczyńska/screen Youtube @Najnowsze wiadomości
Marta Kaczyńska/screen Youtube @Najnowsze wiadomości

Pociecha Kaczyńskiej i Dubienieckiego jest wielką pasjonatką jazdy konnej, startuje w zawodach i zgarnia nagrody. W ostatnim czasie w Sopocie odbyły się zawody, które okazały się szczęśliwe dla Martynki.

Dziewczynka została zwyciężczynią konkursu. Najpierw poinformowała o tym Marta Kaczyńska, a następnie również tata Martynki, Marcin Dubieniecki.

Opublikował na Twitterze wpis, w którym opisywano, że jego 13-letnia córka „błyszczała formą”, a także wygrała „w świetnym stylu”.

Okazało się, że na zawodach zjawił się Dubieniecki, a także obecny mąż Marty Kaczyńskiej, czyli Piotr Zieliński. Ten jednak wolał poczekać w samochodzie zamiast stać u boku byłego małżonka swojej obecnej żony.

Gratulujemy Martynce sukcesu i życzymy kolejnych!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: RAFAŁ TRZASKOWSKI WYSZEDŁ DO POLAKÓW ZE SMUTNYMI INFORMACJAMI. CHOROBA POKONAŁA WAŻNĄ POSTAĆ POLSKIEJ OPOZYCJI DEMOKRATYCZNEJ. CHODZI O POSŁA

O tym się mówi w Polsce: DONALD TUSK PRZEKAZAŁ NA AUKCJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY COŚ WYJĄTKOWEGO. ZA ILE ZOSTANIE WYLICYTOWANY WAŻNY DLA POLITYKA PRZEDMIOT

O tym się mówi na świecie: NIEPOKOJĄCA SIŁA NATURY. W EUROPIE MOŻNA BYŁO ODCZUĆ JEDNE Z NAJSILNIEJSZYCH TRZĘSIEŃ ZIEMI WE WSPÓŁCZESNEJ HISTORII. CO WIADOMO W TEJ SPRAWIE

Z życia gwiazd: SPORE ZASKOCZENIE DLA WIELBICIELI „SPRAWY DLA REPORTERA”! ELŻBIETA JAWOROWICZ POKAZAŁA W PROGRAMIE TVP SWÓJ NIEZNANY TALENT. KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ