Tego chyba nikt się nie spodziewał, jednak okazuje się, że Boże Narodzenie to naprawdę wyjątkowy czas, w którym wiele osób pokazuje się Polakom z zupełnie innej, nieznanej do tej pory strony.

Tak też stało się z Elżbietą Jaworowicz. Telewizja Polska postanowiła stworzyć na ten magiczny czas odcinki specjalne ulubionych programów rozrywkowych Polaków i nieoczekiwanie bohaterką jednego z nich stała się gospodyni „Sprawy dla reportera”. Jak to możliwe?

Elżbieta Jaworowicz niemal od zawsze postrzegana jest jako osoba niezwykle poważna, pełna profesjonalizmu, czasem wręcz surowa. Jednak przyjęła zaproszenie do wzięcia udziału w odcinku świątecznym „Jaka to melodia?” i właśnie dzięki temu Polska dowiedziała się o jej nieznanym talencie!

Spore zaskoczenie dla fanów „Sprawy dla reportera”! Elżbieta Jaworowicz pokazała w programie TVP swój wielki talent. Totalny szok!

Do Wigilii został zaledwie jeden dzień, a tradycyjnie podczas świąt będziemy mieli okazję zobaczyć wiele specjalnych, świątecznych wydań naszych ulubionych programów rozrywkowych w TVP. Jednak już przed świętami producenci programu „jaka to melodia” postanowili zaprosić do studia gości, które musiały zmierzyć się nie tylko z największymi przebojami i legendarnymi kolędami.

Jednak na scenie programu w niecodziennej roli zaprezentowała się sama… Elżbieta Jaworowicz. Gwiazda „Sprawy dla reportera”, która niedawno pląsała w rytm przeboju Zenka Martyniuka dziś sama postanowiła pokazać, co potrafi wokalnie.

Dziennikarka zaprezentowała swoje wykonanie jednej z najbardziej znanych kolęd, mianowicie „Lulajże Jezuniu”. Wyszło na jaw, że Elżbieta Jaworowicz naprawdę ma wielki talent wokalny. Widzowie byli wzruszeni i zaskoczeni jednocześnie!

Elżbieta Jaworowicz w "Jaka to melodia"/TVP VOD
Elżbieta Jaworowicz w "Jaka to melodia"/TVP VOD
Elżbieta Jaworowicz w Jaka to melodia/TVP VOD

Jak informował portal "Życie": MIELI DWÓCH SYNÓW I CHCIELI JESZCZE JEDNEGO DZIECKA. GDY PO LATACH STARAŃ ZOBACZYLI OBRAZ USG SZCZĘKI IM OPADŁY. ZOSTALI RODZICAMI PIĘCIORACZKÓW

Przypomnij sobie: MARZENA KIPIEL-SZTUKA ZNÓW ZAKOCHANA? PORUSZAJĄCE DONIESIENIA O ŻYCIU PRYWATNYM LUBIANEJ AKTORKI. BYŁA PRZEKONANA, ŻE NIE POKOCHA JUŻ NIKOGO

Portal "Życie" pisał również: OJCEM ILU DZIECI JEST PRZEMYSŁAW CZARNEK? MINISTER EDUKACJI KRYTYKOWAŁ KOBIETY ZA NIECHĘĆ DO RODZENIA DZIECI, A ILE SAM ICH POSIADA? MOŻNA SIĘ ZDZIWIĆ

Pisaliśmy również o: NIESAMOWITA HISTORIA KOBIETY, KTÓRA SPĘDZIŁA W EKSTREMALNYM WARUNKACH PONAD 70 LAT. ODCIĘTEJ OD ŚWIATA STARUSZCE POMÓGŁ PEWIEN MILIARDER. O CO CHODZI