Marzena Kipiel-Sztuka pochowała ukochanego męża w 2009 roku i jego odejście było dla niej naprawdę wielkim ciosem. Przemysław Busakowski zmarł przez niewydolność oddechowo-krążeniową chwilę przed trzecią rocznicą ślubu. Odtwórczyni roli Halinki Kiepskiej w serialu „Świat według Kiepskich” wpadła wówczas w depresję i nie chciała nawet słyszeć o tym, że jej życiu mógłby ktoś się pojawić.

„Nie obeszło się bez terapii, psychiatry, pobytu w ośrodku... Bez ludzi z mojego otoczenia, którzy cały czas byli przy mnie i wspierali mnie, nigdy nie wyszłabym z dołka” – mówiła w rozmowie z dziennikarzami aktorka, cytowana przez serwis „Świat Seriali”.

Aby dojść do siebie potrzebowała pięciu lat. Jednak dziś coś w jej życiu uczuciowym drgnęło!

Marzena Kipiel-Sztuka znów zakochana? Poruszające doniesienia o życiu prywatnym lubianej aktorki. Była przekonana, że nie pokocha już nikogo

Marzena Kipiel-Sztuka się zakochała? Aktorka wymijająco odpowiada na pytania o życie uczuciowe

Aktorka niedawno przyznała, że jest gotowa na nowe uczucie, choć nie zamierza go szukać na siłę. Mimo niezbyt dobrych doświadczeń losowych wciąż wierzy w miłość i ma nadzieję, że uda się jej nią cieszyć, jak mówiła „Twojemu Imperium”.

Jeden z tabloidów przekonuje, że Marzena Kipiel-Sztuka jest znów zakochana, gdyż u jej boku pojawił się nowy mężczyzna, który ją uszczęśliwia. Ma nim być znany wrocławski podróżnik i tłumaczy, który niedawno wrócił z Tybetu. Aktorka ma nim być zauroczona, a to uczucie zyskało wzajemność.

Sama aktorka ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza tym doniesieniom. Miejmy nadzieję, że w sercu Marzeny Kipiel-Sztuki znów zagościło słońce!

Marzena Kipiel-Sztuka/Youtube @iplaTV
Marzena Kipiel-Sztuka/Youtube @iplaTV
Marzena Kipiel-Sztuka/Youtube @iplaTV

Jak informował portal "Życie": JAROSŁAW KACZYŃSKI PODJĄŁ OSTATECZNĄ DECYZJĘ. OGŁOSIŁ, ŻE TO DEFINITYWNY KONIEC. CO PLANUJE PREZES PIS? WIELE OSÓB BĘDZIE ROZCZAROWANYCH JEGO POSTAWĄ

Przypomnij sobie: MIŁOŚĆ DANUTY I LECHA WAŁĘSÓW PRZEŻYWA RENESANS? PORUSZAJĄCE DONIESIENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW. GORĄCE ZAPEWNIENIE LEGENDY „SOLIDARNOŚCI”

Portal "Życie" pisał również: JUŻ W GRUDNIU POJAWI SIĘ POWAŻNA ZMIANA W SPRAWIE GODZIN DLA SENIORÓW. NAJSTARSI POLACY MUSZĄ BYĆ GOTOWI. NOWOŚĆ JUŻ W NAJBLIŻSZY CZWARTEK

Pisaliśmy również o: JEST NOWA DECYZJA POLSKICH WŁADZ, KTÓRA WPŁYNIE NA PODRÓŻE POLAKÓW. WSZYSTKO W TROSCE O ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO OBYWATELI. ZMIANA OD WTORKU