Anna Przybylska była niesamowicie lubianą i utalentowaną aktorką. Jej przedwczesna śmierć wskutek przegranej walki z nowotworem w 2014 roku wstrząsnęła opinią publiczną. Było to traumatyczne przeżycie dla bliskich artystki oraz przygnębiająca wiadomość dla wszystkich fanów.

Trzeba jednak przyznać, że pamięć o niej pozostaje żywa do dziś – co jakiś czas wspomina się aktorkę i jej dorobek artystyczny. Czy ten ostatni już niebawem się powiększy?

Anna Przybylska. Źródło: Youtube kobietatv
Anna Przybylska. Źródło: Youtube kobietatv

Czy Anna Przybylska pojawi się w nowym filmie?

Portal Radio Zet zdradza, iż powstała myśl, by świętej pamięci Anna Przybylska pojawiła się w filmie „Pojedynek mistrzów”. Produkcję nakręcono w 2004 roku. Filmowcy chcą w ten sposób uczcić jej pamięć.

Gdy Anna Przybylska zmarła, miała tylko 35 lat. Co jakiś czas środowisko artystyczne stara się ją upamiętnić. Kolejną taką próbą byłaby produkcja „Pojedynek mistrzów”, którego reżyserem był Gerwazy Reguła.

Wśród gwiazd filmu pojawili się m.in. Ilona Wrońska, Mariusz Pudzianowski, Paweł Burczyk, Dariusz Bajkowski i Maciej Grubski. Podobno nie udało się przedstawić efektów na ekranach ze względu na rezygnację inwestora.

Anna Przybylska. Źródło: Youtube VUE Movie
Anna Przybylska. Źródło: Youtube VUE Movie

Anna Przybylska grała główną rolę, a w filmie skupiono się na historii dwojga przyjaciół, którzy pragnęli stworzyć własną szkołę sztuk walki w Skierniewicach. Podobno producenci rozważają dokończenie swojego dzieła. Sceny z Anną Przybylską miałyby zostać nakręcone z wykorzystaniem komputerowej technologii CGI.

Nie jest to jednak jeszcze pewne. Nie wiadomo również, kiedy film mógłby ujrzeć światło dzienne.

Co o tym sądzicie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY 2021 ROK BĘDZIE JESZCZE GORSZY NIŻ 2020? KRZYSZTOF JACKOWSKI MIAŁ NIEPOKOJĄCĄ WIZJĘ. OSTRZEGA PRZED RAKIETĄ. CZY POWINNIŚMY SIĘ MARTWIĆ

O tym się mówi w Polsce: JADWIGA EMILEWICZ ZŁAMAŁA OBOSTRZENIA I ZABRAŁA RODZINĘ NA NARTY. BYŁA WICEPREMIER TŁUMACZY SIĘ Z WYJAZDU. WYDAŁA OŚWIADCZENIE W TEJ SPRAWIE

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY JEDNAK NIE SPOTKA SIĘ Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CZY W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ DOSZŁO DO KOLEJNYCH KŁÓTNI? NOWE FAKTY

Z życia gwiazd: JAK WYGLĄDA DOM MAŁGORZATY KOŻUCHOWSKIEJ? GWIAZDA PŁAWI SIĘ W LUKSUSACH. MA NIESAMOWITE WNĘTRZA, ZDJĘCIA SĄ ZACHWYCAJĄCE