Magdalena Adamowicz musiała pogodzić się z nagłą śmiercią męża, Pawła Adamowicza. Przypomnijmy – prezydent Gdańska zmarł dwa lata temu, zamach przeprowadzono 13 stycznia 2019 roku.

Nic nie zapowiadało tak tragicznego odejścia włodarza miasta. Niestety, podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy doszło do zamachu. Mimo wszelkich starań medyków Pawła Adamowicza nie udało się uratować.

Co zrobiła Magdalena Adamowicz z obrączką męża?

Portal Super Express zwraca uwagę, że rok temu Magdalena Adamowicz, wdowa po prezydencie Gdańska, udzieliła wywiadu, podczas którego zdradziła, jak przetrwała ten ciężki okres.

Do samego końca najbliżsi Pawła Adamowicza wierzyli, że lekarze zdołają go uratować. Niestety, rany zadane nożem przez Stefana W. były zbyt rozległe. Magdalena Adamowicz po roku bycia wdową opowiedziała szczerze, jak wyglądało minione dwanaście miesięcy bez męża.

Została wówczas zapytana, co zrobiła z obrączką ślubną męża. Odpowiedź okazała się poruszająca – mówiła, że w dalszym ciągu czuje się żoną, dlatego własną obrączkę nosi na palcu, zaś tę, która należała do Pawła Adamowicza – na złotym łańcuszku, który zawsze ma na szyi.

Paweł i Magdalena Adamowiczowie byli małżeństwem od 29 maja 1999 roku. Tworzyli zgrany i szczęśliwy duet. Choć wdowa po mężczyźnie pogodziła się z losem, nigdy nie zapomni o swoim mężu.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MÓGŁ BYĆ TERAZ NA MIEJSCU KAMILA STOCHA. ŁUKASZ RUTKOWSKI O SWOICH ODEJŚCIU Z REPREZENTACJI. PADŁY MOCNE ZARZUTY. CO POWIEDZIAŁ SKOCZEK

O tym się mówi w Polsce: PROF. KRZYSZTOF SIMON W MOCNYCH SŁOWACH O SYTUACJI W POLSCE. „SŁUŻBA ZDROWIA WYSIĄDZIE”. CO NAS CZEKA W NAJBLIŻSZYM CZASIE

O tym się mówi na świecie: WAŻNY APEL MEDYKÓW DO KAŻDEGO RODZICA. CHWILA NIEUWAGI I MOŻE DOJŚĆ DO NIESZCZĘŚCIA, POKAZANO PRZEŚWIETLENIE 2-LATKI, KTÓRE DAJE DO MYŚLENIA

Z życia gwiazd: AUTOR NAGRANIA Z URODZIN ANDRZEJA PIASECZNEGO ZABRAŁ GŁOS. NERGAL SKOMENTOWAŁ AFERĘ WOKÓŁ WULGARNEGO FILMIKU. CO POWIEDZIAŁ