W sobotę odbyła się Gala Mistrzów Polski. W wielkim wydarzeniu uczestniczyli najpopularniejsi sportowcy i gwiazdy z całego kraju. Wydarzenie zostanie jednak zapamiętane z kilku szczególnych powodów.

Pierwszym z nich była rzecz jasna felerna przemowa Anny Lewandowskiej. Raczej ciężko będzie o niej zapomnieć. Jednak to nie jedyny element sobotniej imprezy, który przyciągnął uwagę opinii publicznej.

Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch. Źródło: Youtube Tygodnik Podhalański
Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch. Źródło: Youtube Tygodnik Podhalański

Kolejnym była kreacja Ewy Bilan-Stoch, która odbierała nagrody w imieniu Dawida Kubackiego oraz Kamila Stocha. Jak zauważa Super Express, jej strój był związany z… biznesem, który prowadzi.

Ewa Bilan-Stoch ma niesamowity pomysł na biznes

Przypomnijmy – żona skoczka narciarskiego postanowiła przybyć na Galę Mistrzów Polski w błękitnej sukni, a także z diademem. To właśnie ten ostatni element przyciągnął uwagę wszystkich. Pojawiło się wiele opinii – część z nich chwaliła nietypowy strój Ewy Bilan-Stoch, część zaś mocno krytykowała stylizację.

Pojawiły się nawet sugestie ze strony jednej ze stylistek, by żona Kamila Stocha skorzystała z usług… terapeuty. Okazało się jednak, że kreacja pani Ewy była strzałem w dziesiątkę – takich zarobków jeszcze nie miała!

Ewa Bilan-Stoch. Źródło: Youtube Polsat Sport
Ewa Bilan-Stoch. Źródło: Youtube Polsat Sport

Diademy oraz „korony” są tworzone przez samą żonę polskiego skoczka. Tuż po gali, na fali wielkich emocji, liczne panie zamawiają dla siebie podobne ozdoby. Jak wyznała Ewa Bilan-Stoch, jeszcze nigdy nie miała tak dużej sprzedaży!

Jak widać, ten mały skandal świetnie posłużył biznesowi żony Kamila Stocha. Życzymy, by tworzone przez nią ozdoby rozchodziły się jak ciepłe bułeczki!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MÓGŁ BYĆ TERAZ NA MIEJSCU KAMILA STOCHA. ŁUKASZ RUTKOWSKI O SWOICH ODEJŚCIU Z REPREZENTACJI. PADŁY MOCNE ZARZUTY. CO POWIEDZIAŁ SKOCZEK

O tym się mówi w Polsce: PROF. KRZYSZTOF SIMON W MOCNYCH SŁOWACH O SYTUACJI W POLSCE. „SŁUŻBA ZDROWIA WYSIĄDZIE”. CO NAS CZEKA W NAJBLIŻSZYM CZASIE

O tym się mówi na świecie: WAŻNY APEL MEDYKÓW DO KAŻDEGO RODZICA. CHWILA NIEUWAGI I MOŻE DOJŚĆ DO NIESZCZĘŚCIA, POKAZANO PRZEŚWIETLENIE 2-LATKI, KTÓRE DAJE DO MYŚLENIA

Z życia gwiazd: AUTOR NAGRANIA Z URODZIN ANDRZEJA PIASECZNEGO ZABRAŁ GŁOS. NERGAL SKOMENTOWAŁ AFERĘ WOKÓŁ WULGARNEGO FILMIKU. CO POWIEDZIAŁ