W ostatnim czasie w mediach rozpętała się prawdziwa burza wokół szczepionek na koronawirusa. Okazuje się bowiem, że część osób postanowiła skorzystać ze znanych nazwisk i przyjąć panaceum poza kolejnością.

To zaś wywołało ogromne emocje, szczególnie ze względu na fakt, że „znani i lubiani” zrobili to przed większością medyków, dla których póki co szczepionek… nie wystarczyło. Nazwiska szokujące opinię publiczną to m.in. Krystyna Janda czy Radosław Pazura.

Krystyna Janda/screen Youtube @Fundacja PCPM
Krystyna Janda/screen Youtube @Fundacja PCPM

Nowe fakty o szczepieniach poza kolejnością

Na tym jednak nie koniec. Do zaszczepienia się bez kolejki przyznał się także Olgierd Łukaszewicz. Pudelek donosi, że mężczyzna postanowił ujawnić, kto jeszcze dołączył do grona zaszczepionych.

Kolejnymi osobami, które przyjęły pierwszą szczepionkę, są również Edward Miszczak, Leszek Miller i Anna Cieślak. Te nazwiska były już jednak znane, kto jeszcze należy do grona „wybranych”?

Olgierd Łukaszewicz relacjonował, że personel szpitala, w którym odbywały się szczepienia, narzekał na pustki na korytarzach. Uznano więc, że można zaszczepić aktorów, a skoro w teatrze Jandy odbywają się próby, to wybór padł na występujących na jego deskach.

Mężczyzna twierdzi, że „wybrańcy” zostali zaproszeni przez lekarzy na szczepienia, utrzymuje także, że ich rolą jest bycie „ambasadorami” przedsięwzięcia. Dodał, że prawo do szczepienia przysługuje mu, bo ma 74 lata i mu się to należy, podobnie jak innym seniorom.

Olgierd Łukaszewicz. Źródło: Youtube Onet Rano
Olgierd Łukaszewicz. Źródło: Youtube Onet Rano

Dodał, że na planie filmowym czy na deskach teatru nie można nosić masek, a to stwarza ogromne zagrożenie, więc aktorzy potrzebują szczepień. Przy okazji „niechcący” ujawnił, kto jeszcze został już zaszczepiony.

Wśród nazwisk, które wymienił Olgierd Łukaszewicz, poza Krystyną Jandą znaleźli się również Grzegorz Warchoł i Emilia Krakowska.

Sądzicie, że wypłyną kolejne nazwiska?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WAŻNE INFORMACJE DLA MILIONÓW POLAKÓW POSZKODOWANYCH FINANSOWO PRZEZ PANDEMIĘ. MOŻNA JUŻ SKŁADAĆ WNIOSEK O PIENIĄDZE. CZEKA NAWET 9 TYSIĘCY ZŁOTYCH

O tym się mówi w Polsce: SENIORZY W TARAPATACH! ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH MOŻE ZAWIESIĆ WYPŁATĘ EMERYTUR WIELU OSOBOM. WIADOMO, JAK MOŻNA UNIKNĄĆ TAKIEJ SYTUACJI

O tym się mówi na świecie: HISTORIA TEGO PSIAKA WZRUSZY NIEJEDNEGO TWARDZIELA! SZCZENIAKOWI MUSIANO AMPUTOWAĆ ŁAPKĘ, A RODZINY NIE BYŁO STAĆ NA JEGO LECZENIE

Z życia gwiazd: ŁUKASZ ZE „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA” ZDOBYŁ SIĘ NA ZDUMIEWAJĄCE WYZNANIE. STANĄŁ W OBRONIE BYŁEJ UKOCHANEJ. CO POWIEDZIAŁ O OLIWII