Serial „M jak miłość” emitowany jest na antenie TVP już od ponad 20 lat. Produkcja wciąż ma wiernych, stałych fanów, którzy nie mogą się doczekać kolejnych odcinków i śledzą z zainteresowaniem perypetie bohaterów.

Na przestrzeni lat obsada serialu zmienia się – część postaci znika czasowo lub na zawsze, a na ich miejscu pojawiają się nowi bohaterowie. Portal Radio Zet zauważa, że już niebawem w „M jak miłość” zobaczymy pięć nowych twarzy.

"M jak miłość". Źródło: Youtube TVP VOD
"M jak miłość". Źródło: Youtube TVP VOD

„M jak miłość” – nowi aktorzy dołączają do serialu

Produkcja emitowana na antenie telewizyjnej Dwójki wciąż budzi spore zainteresowanie. Przekrój aktorów, którzy występują lub występowali na planie serialu, jest ogromny, jednak nie brak nowych gwiazd, które chętnie pojawiłyby się w „M jak miłość”.

Z serialu odeszli już m.in. Kacper Kuszewski czy Małgorzata Kożuchowska i Joanna Koroniewska, jednak widzowie wciąż z zaciekawieniem śledzą losy bohaterów, a do grona tych ostatnich dołączają coraz to nowsze twarze.

Część fanów twierdzi jednak, że „M jak miłość” powoli staje się produkcją bez pomysłu na kolejne perypetie i coraz bardziej „naciąganą” telenowelą. Produkcja wychodzi naprzeciw widzom i wprowadza nowe postacie, które mają zapełnić pustkę po odejściu wielkich gwiazd.

"M jak miłość". Źródło: Youtube TVP VOD
"M jak miłość". Źródło: Youtube TVP VOD

W serialu grają teraz m.in. Karol Strasburger i Alżbieta Lenska. To jeszcze nie wszystko – niebawem do obsady dołączą Dariusz Kordek oraz Małgorzata Sadowska, którzy będą serialowym małżeństwem. Już teraz wiadomo, że dojdzie do rozwodu ich bohaterów i wojny o pieniądze.

Kolejne nowe nazwiska to Małgorzata Lewińska, Iwo Wiciński oraz Tomasz Lucek. Zagrają oni rodzinę Jaszewskich.

Czekacie już na nowe odcinki produkcji?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WAŻNE INFORMACJE DLA MILIONÓW POLAKÓW POSZKODOWANYCH FINANSOWO PRZEZ PANDEMIĘ. MOŻNA JUŻ SKŁADAĆ WNIOSEK O PIENIĄDZE. CZEKA NAWET 9 TYSIĘCY ZŁOTYCH

O tym się mówi w Polsce: SENIORZY W TARAPATACH! ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH MOŻE ZAWIESIĆ WYPŁATĘ EMERYTUR WIELU OSOBOM. WIADOMO, JAK MOŻNA UNIKNĄĆ TAKIEJ SYTUACJI

O tym się mówi na świecie: HISTORIA TEGO PSIAKA WZRUSZY NIEJEDNEGO TWARDZIELA! SZCZENIAKOWI MUSIANO AMPUTOWAĆ ŁAPKĘ, A RODZINY NIE BYŁO STAĆ NA JEGO LECZENIE

Z życia gwiazd: ŁUKASZ ZE „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA” ZDOBYŁ SIĘ NA ZDUMIEWAJĄCE WYZNANIE. STANĄŁ W OBRONIE BYŁEJ UKOCHANEJ. CO POWIEDZIAŁ O OLIWII