Chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Łukasz Kuchta oraz Oliwia Ciesiółka, czyli uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, najwidoczniej nie byli sobie pisani.

Ich związek nie przetrwał próby czasu. I choć nie są już razem, to jednak Łukasz niedawno zabrał głos. Co ciekawe, mężczyzna stanął po stronie swojej eks. Co takiego powiedział?

Łukasz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wyjaśnia rozstanie z Oliwią

Przypomnijmy – program TVN „Ślub od pierwszego wejrzenia” jest czymś zupełnie innym niż większość najpopularniejszych formatów. Wybrankowie poznają się dopiero na ślubnym kobiercu. Następnie decydują, czy ślub odbędzie się, czy nie.

Oliwia i Łukasz, "Ślub od pierwszego wejrzenia". Źródło: Youtube zakuchtani
Oliwia i Łukasz, "Ślub od pierwszego wejrzenia". Źródło: Youtube zakuchtani

Jednym z małżeństw, które przetrwały całą edycję programu, był związek Oliwii Ciesiółki i Łukasza Kuchty. Widzowie bardzo polubili wspomnianych uczestników „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, a ci założyli nawet kanał w serwisie Youtube.

Jakiś czas później urodził się im synek, Franciszek. Niestety, pojawienie się dziecka nie scaliło ich związku. Nagle Oliwia i Łukasz rozstali się. Zdumieni byli nie tylko fani, ale także mama mężczyzny.

Jako pierwsza sprawę skomentowała Oliwia. Pod koniec 2020 roku zamieściła krótkie oświadczenie, w którym ujawniała, że oboje pracowali nad związkiem i korzystali z pomocy specjalisty, jednak nawet to nie uchroniło ich małżeństwa przed rozpadem.

Minęło kilka dni, a Łukasz zamieścił na Instagramie zdjęcie z opisem, który zaintrygował internautów.

Plejada zauważa, że w komentarzach pojawiły się sugestie, że mężczyzna znajdzie lepszą partnerkę. W końcu jednak uczestnik „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie wytrzymał i odpisał na jedną z opinii.

Oliwia i Łukasz, "Ślub od pierwszego wejrzenia". Źródło: Youtube TVN7
Oliwia i Łukasz, "Ślub od pierwszego wejrzenia". Źródło: Youtube TVN7

Ujawnił, że jego była partnerka wiedziała, czego chce. Jak napisał, to u niego „był z tym problem”. Zwrócił uwagę, że osoba, która jej nie zna, nie powinna oceniać z góry, że „nie jest mądra i odpowiedzialna”.

To się nazywa zachowanie klasy nawet po rozstaniu, bez wzajemnego oczerniania się i z szacunkiem do drugiej osoby. Brawo!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEUSTANNIE UJAWNIANE SĄ KOLEJNE INFORMACJE NA TEMAT SZCZEPIEŃ NA KORONAWIRUSA WŚRÓD CELEBRYTÓW. POJAWIŁO SIĘ OŚWIADCZENIE PARTNERKI EDWARDA MISZCZAKA

O tym się mówi w Polsce: KRZYSZTOF JACKOWSKI DOŚWIADCZYŁ NIESAMOWITEJ WIZJI DOTYCZĄCEJ SZCZEPIEŃ. JASNOWIDZ POTWIERDZA TO, CO MÓWIŁ WCZEŚNIEJ. POLAKOM NIE BĘDZIE ŁATWO

O tym się mówi na świecie: KSIĘCIU WILLIAMOWI NIE PODOBA SIĘ POSTĘPOWANIE HARRY’EGO I MEGHAN? MIAŁ WYSŁAĆ PISMO DO BRATA. TO EFEKT PODCASTU Z SYNKIEM BYŁEJ PARY KSIĄŻĘCEJ

Z życia gwiazd: EDYTA GÓRNIAK DOKONAŁA PORUSZAJĄCEGO WYZNANIA. CHODZI O JEJ BYŁEGO UKOCHANEGO. GWIAZDA NIE POZOSTAWIA ZŁUDZEŃ. 2020 ROK BYŁ DLA NIEJ PRZEŁOMOWY