Wyznanie, którego dokonała Edyta Górniak na początku 2021 roku dosłownie powaliło na kolana jej fanów. Słowa, które diwa przekazała za pośrednictwem Instagrama są poruszające, piosenkarka przeszła przez istne piekło.

Mowa była o byłym ukochanym, który zadał jej niewyobrażalnie bolesny cios. Żadna kobieta nie chciałaby tego doświadczyć. To jednak nie wszystko!

Dlaczego Edyta Górniak postanowiła być aż tak szczera? Być może chciała udowodnić, że gwiazdy również przeżywają wielkie dramaty. Jak udało się ustalić „Super Expressowi” były partner Edyty Górniak miał ją zdradzać z innymi kobietami!

Edyta Górniak przeszła przez trudny czas w 2020 roku! Diwa doznała wielkiego zawodu miłosnego. Czy wreszcie odnajdzie szczęście?

Edyta Górniak przekonuje, że ostatni rok wywrócił jej życie o 180 stopni, a ona sama czuje, że minione wydarzenia zmieniły ją na zawsze. Nie chodzi tu jedynie o pandemię, która była i jest dotkliwa dla nas wszystkich.

„Był dla mnie trudny z innego powodu. Doświadczyłam kilka razy bolesnego rozczarowania i kłamstw, a także po 8 miesięcznej relacji, niewyobrażalnej, wręcz spektakularnej zdrady, która, myślę, że zmieniła mnie już na resztę mojego życia” – wyznała ku zaskoczeniu fanów Edyta Górniak na Instagramie.

Media zaczęły węszyć w poszukiwaniu szczegółów życia prywatnego diwy. Ona sama przekonuje, że ze zgryzoty straciła aż 10 kilogramów, a cała sytuacja bardzo mocno odbiła się na jej zdrowiu.

Praca dała jej jednak się wewnętrzną. Gwiazda dzięki wyjazdowi do USA i nagrywaniu nowej płyty pozbierała się po rozstaniu.

Ból postanowiła przelać w swoją twórczość. Jedną z piosenek, która traktuje o bolesnych przeżyciach związanych ze zdradą byłego partnera ma być najnowszy singiel Edyty Górniak „Too Late”. W tekście utworu dowiadujemy się, że Edyta Górniak była nawet zaręczona!

Jak informował portal "Życie": LOKALNI MIESZKAŃCY NAZWALI GO „ANIOŁEM STRÓŻEM” PO TYM, JAK NIE WAHAŁ SIĘ ZARYZYKOWAĆ ŻYCIA DLA BEZPAŃSKICH PSÓW I KOTÓW. MĘŻCZYZNA MA WIELKIE SERCE

Przypomnij sobie: KIEDY UCZNIOWIE WRÓCĄ DO SZKÓŁ? MINISTER ZDROWIA WYPOWIEDZIAŁ SIĘ NA TEMAT DECYZJI RZĄDU. RODZICE ZASTANAWIAJĄ SIĘ, CO STANIE SIĘ PO FERIACH ZIMOWYCH

Portal "Życie" pisał również: FANI PROGRAMU „ZŁOMOWISKO PL” Z WAŻNYM APELEM DO POLAKÓW. POJAWIŁO SIĘ BŁAGANIE O POMOC DLA INNEGO BOHATERA. MĘŻCZYZNA W TRUDNYM POŁOŻENIU

Pisaliśmy również o: RADOSNE WIEŚCI W ŻYCIU GWIAZDORA „TAŃCA Z GWIAZDAMI”! SYLWESTER WILK OGŁOSIŁ WSPANIAŁĄ NOWINĘ. FANI SPORTOWCA ZACHWYCENI. SPŁYWA MASA GRATULACJI