Jakiś czas temu na jaw wyszła informacja, że książę Harry i Meghan podejmują współpracę z serwisem Spotify w celu tworzenia podcastów. Ten fakt miał mocno namieszać na brytyjskim dworze i wywołać ferment w rodzinie królewskiej.

Mimo tego, że para ma wykorzystać platformę do wsparcia organizacji charytatywnych i nagłaśniać ważne społecznie sprawy to starszyzna monarchii jest zaniepokojona. Gorączkę wokół tematu podsyca fakt, że za współpracę z serwisem para ma otrzymać 48 mln dolarów rocznie.

Jak donosi serwis Jastrząb Post, książę William ma organizować spotkania z radcami prawnymi za zamkniętymi drzwiami w sprawie kontraktu brata i jego żony ze Spotify.

Przyszły król ma się obawiać – według tabloidu „New Idea” – że w kontrakcie jest o wiele więcej zapisów.

Książę William chce zablokować podcasty Harry'ego i Meghan? Ma obawiać się kompromitacji królowej i dworu

„A teraz [Meghan – przyp. red] chce, żeby ludzie uwierzyli, że w tym projekcie […] nie będzie mówiła nic o czasie spędzonym w rodzinie królewskiej? William jest zdeterminowany, aby powstrzymać Harry’ego i Meghan, zanim będą mogli wyrządzić więcej szkody monarchii” – twierdzi informator tabloidu, cytowany przez Jastrząb Post.

Podcasty Sussexów mają mówić o równości rasowej i płci, ale pałac Buckingham ma się obawiać, że Harry i Meghan będą opowiadać o sprawach królewskich. William ma badać opcje ograniczenia takiej możliwości pod względem prawnym.

Meghan i Harry mieli już otrzymać pierwsze pismo z wyraźną prośbą o zaprzestanie audycji, która ma wpływać na bezpieczeństwo królowej. Zdaniem „New Idea”, jeśli to się nie uda to William ma być gotowy na sprawę sądową, jeśli para podczas podcastu ujawni coś naruszającego prywatność.

Jak informował portal "Życie": POGODA W POLSCE ZMIENI SIĘ W O 180 STOPNI! NAD NASZYM KRAJEM ROZCIĄGNIE SIĘ WYŻ, KTÓRY PRZYNIESIE SIARCZYSTE MROZY. GDZIE BĘDZIE NAJTRUDNIEJ

Przypomnij sobie: WZRUSZAJĄCA HISTORIA MATKI, KTÓRA BEZGRANICZNIE TĘSKNI ZA SYNEM. NIE WIDZIELI SIĘ OD 18 LAT, PONIEWAŻ KOBIETA ODDAŁA CHŁOPCA DO DOMU DZIECKA

Portal "Życie" pisał również: ADAM NIEDZIELSKI JEST NIEUGIĘTY W SPRAWIE SZCZEPIEŃ! MINISTER ZDROWIA OCZEKUJE WYJAŚNIEŃ OD REKTORA WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO

Pisaliśmy również o: CO CZEKA NAS W NADCHODZĄCYM, 2021 ROKU? PRZEPOWIEDNIE NA NAJBLIŻSZY CZAS NIE NAPAWAJĄ OPTYMIZMEM. CZY POWINNIŚMY SIĘ SPODZIEWAĆ NAJGORSZEGO