Jednym z największych jasnowidzów był niewątpliwie Nostradamus. Wiele osób wierzy w to, że jego wizje sprawdziły się. Wskazuje się tutaj między innymi wielki pożar Londynu, który miał miejsce w 1666 roku, a także zabójstwo Johna F. Kennedy’ego oraz wybuch II wojny światowej.

Co takiego przewidział Nostradamus?

Jak wskazuje portal Wirtualna Polska, strona CuriousCosmos.com zaznacza, że możliwe jest iż Nostradamus przepowiedział także koronawirusa oraz mówił o katastrofie geologicznej. Czy jednak jest to prawda?

Drugą bardzo znaną mistyczką jest Baba Wanga. Kobieta mieszkająca na Bałkanach wskazała na takie wydarzenia jak Brexit, zamach 11 września, założenie Państwa Islamskiego oraz zmagania prezydenta USA – Donalda Trumpa z koronawirusem.

Jak się okazuje, w przepowiedniach Baby Wangi kryją się dla nas także dobre wiadomości. Mistyczka wskazała bowiem, że już w 2021 roku odkryty zostanie skuteczny lek na raka! Nieco gorsze wiadomości miała natomiast dla Rosjan. Kobieta wyjawiła, że w przyszłym roku będzie miał miejsce zamach na Władimira Putina.

Co czeka nas w następnych latach?

Co więcej, Baba Wanga wskazała, że w 2021 roku islamscy wojownicy podejmą się ataku chemicznego na Europę. Jednak niektóre z jej wizji napawają nas optymizmem. Według kobiety w ciągu przyszłych lat ma dojść do kolonizacji Marsa, powstania nowego źródła energii, a także ogromnych zmian w zakresie biologii i polityki.

Baba Wanga wyjawiła także datę końca świata, jednak według jej przepowiedni nie powinniśmy na ten moment obawiać się takiego zdarzenia. Kobieta spodziewała się bowiem zakończenia znanego nam świata w 5079 roku!

Inne zdanie na temat końca świata miał natomiast święty Malachiasz. Twierdził on, że koniec naszej cywilizacji nastąpi za panowania 112 papieża „Piotra Rzymianina”. Jak się okazuje, to właśnie papież Franciszek jest 112 papieżem w historii, a wiele osób uważa, że to właśnie on może być nazywany Piotrem Rzymianinem bowiem, jego patron czyli św. Franciszek z Asyżu przyjął drugie imię Piotr.

Czy zatem powinniśmy się obawiać nadchodzących wydarzeń? I co takiego przyniesie nam 2021 rok?

Co wydarzy się już niebawem? / cualia.es
Co wydarzy się już niebawem? / cualia.es

Jak informował portal "Życie": WICEMINISTER ZDROWIA WALDEMAR KRASKA WYJAWIŁ PRAWDĘ DOTYCZĄCĄ SENIORÓW. NA CO POWINNY BYĆ PRZYGOTOWANE OSOBY PO 60. ROKU ŻYCIA

Przypomnij sobie: FANI PROGRAMU "HOTEL PARADISE" NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEGO ZWROTU WYDARZEŃ! CZY SONIA I ARTUR POSTANOWILI ZWIĄZAĆ SIĘ ZE SOBĄ

Portal "Życie" pisał również: POWSTANIE REJESTR ANTYSZCZEPIONKOWCÓW? PIERWSZY KRAJ W EUROPIE INFORMUJE O SPORZĄDZENIU SPISU OSÓB NIEZASZCZEPIONYCH NA KORONAWIRUSA