„Hotel Paradise” od samego początku emisji cieszył się sporą popularnością wśród widzów. Fani programu z zaciekawieniem śledzili losy bohaterów, a szczególnie mocno interesują ich kwestie uczuciowe.

Fani są zaskoczeni!

Jak informuje portal Pudelek, jedna z uczestniczek show – Sonia Szklanowska zrobił wokół siebie niemałą burzę! Młoda dziewczyna wzięła udział w drugiej edycji programu „Hotel Paradise”. Wraz z Łukaszem Karpińskim zakończyli swój udział w show na drugim miejscu.

Okazuje się jednak, że Sonia nie odnalazła się w związku z Łukaszem i w jej życiu zaszły poważne zmiany! Ostatnio opublikowała bowiem na swoim Instagramie relację z Arturem Sargsyanem.

Fani byli niesamowicie zdziwieni, kiedy to zobaczyli na Instagramie celebrytki nagranie z urodzin jej kolegi z programu. Co więcej, para nie szczędziła sobie czułych pocałunków. Czy to oznacza, że Sonia i Artur są parą?

Czy to prawdziwa miłość?

Przypomnijmy, że podczas programu „Hotel Paradise” Artur utworzył parę z Beatą i wspólnie wygrali show. Przez cały czas emisji programu było jednak widać, że to właśnie Sonia i Artur świetnie się dogadują. Jednak chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu wydarzeń!

A co Wy myślicie o całej sytuacji? Czy to prawdziwe uczucie czy też Sonia i Artur tylko prowokują w mediach społecznościowych, aby zdobyć jeszcze większą popularność i zyskać kolejnych fanów?

Jak informował portal "Życie": WICEMINISTER ZDROWIA WALDEMAR KRASKA WYJAWIŁ PRAWDĘ DOTYCZĄCĄ SENIORÓW. NA CO POWINNY BYĆ PRZYGOTOWANE OSOBY PO 60. ROKU ŻYCIA

Przypomnij sobie: W SYLWESTRA MOŻEMY DOSTAĆ MANDAT? MINISTER ZDROWIA ADAM NIEDZIELSKI WYJAŚNIA, JAKIE PRAWA MA POLICJA I CZEMU MAJĄ SŁUŻYĆ OBOSTRZENIA

Portal "Życie" pisał również: MAŁGORZATA ROZENEK – MAJDAN CHWALI SIĘ PREZENTAMI, KTÓRE MIKOŁAJ ZOSTAWIŁ HENIOWI POD CHOINKĄ! CO TAKIEGO OTRZYMAŁ MALUCH W SWOJE PIERWSZE ŚWIĘTA

Z życia gwiazd: MEGHAN MARKLE POWAŻNIE POKŁÓCIŁA SIĘ Z HARRYM W TRAKCIE ŚWIĄT? ZAGRANICZNE MEDIA NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI. WIADOMO, O CO POSZŁO MAŁŻONKOM