Nie da się ukryć, że Małgorzata Rozenek – Majdan uwielbia pokazywać fanom swoje codzienne życie. Nieustanne dokonuje tego za pośrednictwem Instagrama, gdzie publikuje nie tylko zdjęcia ze swojej pracy, ale także chętnie pokazuje swoją rodzinę!

Małgosia chwali się prezentami od Mikołaja!

Jak informuje portal Jastrząb Post, ostatnio Małgosia postanowiła pokazać fanom, jakie prezenty znalazł pod choinką jej najmłodszy synek – Henio. Jakie podarki otrzymał malec podczas swojego pierwszego Bożego Narodzenia?

Okazuje się, że malec znalazł pod choinką niezliczoną ilość kolorowych zabawek, które bardzo mocno go angażują. Nie da się także ukryć, że Henio jest niesamowicie zadowolony z gwiazdkowych prezentów. Co jednak myśli o nich sama Małgosia?

Jak wyglądały święta w rodzinie Majdanów?

- Mikołaj był bardzo łaskawy dla Henia w tym roku. Wszystkie te zabawki to zorganizowana grupa, jak włączysz jedną, to reszta się uaktywnia. Prawdziwy #gangheniamajdana – podpisała fotografię gwiazda.

Co więcej, podczas świąt Małgorzata Rozenek – Majdan nieustannie relacjonowała jak rodzina spędza święta. Dowiedzieliśmy się także, że sam Radosław Majdan jest niesamowicie lubiany przez mamę gwiazdy. Z tej okazji były piłkarz co roku dostaje od teściowej świąteczny sweter! W tym roku dodatkowo otrzymał jeszcze zimową czapkę!

Jak zatem widać mimo, iż tegoroczne święta były zupełnie inne niż wszystkie, to w rodzinie Majdanów minęły w radosnej i rodzinnej atmosferze!

Jak informował portal "Życie": SYTUACJA W FIRMIE RADOSŁAWA MAJDANA JEST NIESAMOWICIE NAPIĘTA? CZY ZNANEMU PIŁKARZOWI GROZI BANKRUCTWO

Przypomnij sobie: WŁAŚCICIELE HOTELI NA PODHALU NIE PODDAJĄ SIĘ PANUJĄCYM OBOSTRZENIOM. RAZ PO RAZ WYMYŚLAJĄ CORAZ BARDZIEJ KREATYWNE SPOSOBY, ABY OBEJŚĆ ZAKAZY

Portal "Życie" pisał również: WIDZOWIE NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEJ WPADKI! TELEWIZJA POLSKA POPEŁNIŁA OGROMNY BŁĄD PODCZAS TRANSMISJI KONCERTU KOLĘD

Pisaliśmy również o: TO JUŻ DWUDZIESTA ROCZNICA WIELKIEGO ZWYCIĘSTWA ADAMA MAŁYSZA NA TURNIEJU CZTERECH SKOCZNI. SPORTOWIEC PO LATACH ZDRADZA NIEZNANE NIKOMU FAKTY