Nie da się ukryć, że pandemia koronawirusa mocno wpłynęła na wiele przedsiębiorców. Niestety, znaczna ilość osób musiała zdecydować się na zamknięcie swoich firm. Czy problemy ze swoim przedsiębiorstwem ma także Radosław Majdan?

Były piłkarz ma problemy?

Jak wszyscy doskonale wiemy, Radosław Majdan oraz Małgorzata Rozenek – Majdan to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w naszym kraju. Małżeństwo nieustannie odnosi sukcesy, przede wszystkim finansowe. Okazuje się jednak, że pandemia koronawirusa mocno wpłynęła na jeden z ich biznesów.

Jak przypomina portal Super Biznes, Radosław Majdan od 2015 roku jest wspólnikiem firmy VABUN, którą założył razem z Krzysztofem Siewierskim. Firma zajmuje się przede wszystkim produkcją kosmetyków oraz perfum. W 2018 roku przedsiębiorstwo odniosło ogromny sukces, bowiem pojawiło się na giełdzie. W ciągu dwóch dni VABUN zarobił 7 milionów złotych!

Czy firma wyjdzie z opresji?

Okazuje się jednak, że już w listopadzie tego roku Radosław Majdan przekazał informacje o pierwszych problemach swojej firmy. W trzecim kwartale 2020 roku przychody firmy były o 81,98% niższe niż w trzecim kwartale 2019 roku!

Sam Radosław Majdan niedawno zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa firmy VABUN. Dodatkowo sprzedał także 775 tysięcy akcji przedsiębiorstwa, czyli 15,82% jego kapitału. Jedna akcja firmy VABUN kosztowała ostatnio 3,84 złotego.

Były piłkarz nie ukrywa także, że w firmie rozpatrywane są różne scenariusze, między innymi połączenie jej z inną firmą, czy też pozyskanie nowego partnera strategicznego lub inwestora. Jak zakończy się cała sprawa i czy Radosław Majdan będzie miał poważne problemy finansowe?

Jak informował portal "Życie": NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA! DATA NIE JEST TUTAJ PRZYPADKIEM. CHODZI O MOŻLIWĄ NOWĄ PANDEMIĘ. ŚWIAT ZADRŻAŁ W POSADACH

Przypomnij sobie: DONALD TUSK PRZEKAZAŁ NA AUKCJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY COŚ WYJĄTKOWEGO. ZA ILE ZOSTANIE WYLICYTOWANY WAŻNY DLA POLITYKA PRZEDMIOT

Portal "Życie" pisał również: WIDZOWIE NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEJ WPADKI! TELEWIZJA POLSKA POPEŁNIŁA OGROMNY BŁĄD PODCZAS TRANSMISJI KONCERTU KOLĘD