Najnowsze informacje wprost z rodziny Majdanów! Rodzinna sielanka trwa w najlepsze. Małgorzata Rozenek – Majdan za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała fanom prezenty świąteczne, jakie wraz z mężem otrzymała od bliskich. To, co dostali może zdziwić!

Po przyjściu na świat małego Henryka Majdanowie stali się jeszcze większym obiektem zainteresowań mediów niż zazwyczaj. Nic więc dziwnego, że Małgorzata Rozenek – Majdan raz po raz publikuje fotki przedstawiające jej życie prywatne oraz sielskie chwile spędzone z całą rodzinką.

Niedawno pisaliśmy, że Perfekcyjna Pani Domu prezentowała swoje przygotowania do świąt, a teraz zaś opublikowała fotki przedstawiające prezenty, jakie otrzymali.

Prezent spodobał się nawet Henrykowi!

Okazuje się, że w rodzinie Majdanów istnieje coroczna tradycja - Radosław otrzymuje od swojej teściowej... świąteczne sweterki! Tym razem jednak mama Małgorzaty do prezentów dorzuciła czapki!

Jak widać, nawet Henrykowi spodobał się taki prezent.

- Coroczna tradycja obdarowywania Radzia (przez moją mamę) swetrami świątecznymi, w tym roku została wzbogacona o czapki. Wyglądamy jak wyglądamy, ale bawiliśmy się świetnie (...). Radzio mówi, że teściowa, samej sobie wysoko zawiesiła poprzeczkę, co będzie w przyszłym roku? - mówi Małgorzata Rozenek.