Najnowsze, zaskakujące informacje dotyczące panujących obostrzeń związanych z koronawirusem. Przedstawiciele branży turystycznej na Podhalu nie poddają się tak łatwo ogłoszonym niedawno nowym obostrzeniom podczas okresu świąteczno - sylwestrowego. Raz po raz wymyślają coraz bardziej kreatywne sposoby, aby obejść zakazy. Ich pomysłowość nie zna granic!

Jak wiadomo, obostrzenia wprowadzone przez rządzących na okres od 28 grudnia do 17 stycznia wzbudziły sporo kontrowersji, a tegoroczny Sylwester będzie wyglądał zupełnie inaczej niż dotychczas. Najbardziej imprezowy i huczny dzień w roku trzeba będzie spędzić w domowym zaciszu – inaczej może nas spotkać ogromna kara finansowa wynosząca od 500 zł do nawet... 30 tysięcy zł!

Okazuje się, że branża turystyczna wpada na coraz to nowsze i kreatywniejsze sposoby na to, jak ominąć owe zakazy i jednak przyjąć gości na Sylwestra.

Pomysłowość nie zna granic!

Od samego początku ogłoszenia, że zaostrzone obostrzenia zostaną wprowadzone właściciele hoteli publikują najróżniejsze ogłoszenia, na przykład oferta pracy przy odśnieżaniu z darmowym noclegiem czy wynajęcie miejsca parkingowego... także z darmowym noclegiem.

W sieci pojawiły się także propozycje “przyjechania w odwiedziny do cioci”, a internauci są wręcz zachwyceni tymi kreatywnymi pomysłami!