Nieznane dotychczas informacje dotyczące Adama Małysza właśnie ujrzały światło dzienne. Sportowiec po dwudziestu latach zdradził fakty o wielkim zwycięstwie na Turnieju Czterech Skoczni. O czym mówi? Internauci są niezwykle zaskoczeni!

Chyba każdy doskonale zna postać Adama Małysza - mimo iż sportowiec już przestał być skoczkiem narciarskim, każdy jednak zapamięta go na długie lata.

Mężczyzna jest prawdziwym i niekwestionowanym mistrzem skoków narciarskich i to dzięki niemu tysiące Polaków pokochało ten sport oraz oczekuje na każdy kolejny sezon, aby kibicować obecnym skoczkom.

W tym roku mija dokładnie dwadzieścia lat od głośnego i nieprawdopodobnego zwycięstwa Małysza na Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie. Mało kto jednak wie, że skoczek podczas przygotowań popełnił ogromny błąd - to, że wygrał było więc sporym szczęściem! O co chodzi?

Przez mały błąd mógł ponieść klęskę!

Adam Małysz wspominając owe głośne zwycięstwo wyznał ostatnio, że podczas przygotowań do skoku zapomniał o pewnym niezwykle ważnym wyposażeniu swojego stroju.

Mowa o... wkładkach do butów! Jak relacjonuje były skoczek, zrobił prowizoryczne wkładki z papieru toaletowego! To wręcz nie do wiary!

- Zapomniałem wkładek do butów w Oberstdorfie i zrobiłem je z papieru toaletowego oraz rzepów do nart. To takie sytuacje, w których zawodnik zaczyna się denerwować, popełnia pewne błędy - wspomina Adam Małysz.