Meghan Markle i były książę Harry po raz pierwszy spędzili Boże Narodzenie daleko od brytyjskiego dworu i rodziny królewskiej. Mogli skorzystać z tego pięknego czasu w swoim nowym, amerykańskim domu.

Jednak jak donosi zagraniczna prasa miały one nie przebiegać harmonijnie i bez zakłóceń. Para podobno się pokłóciła, ku zaskoczeniu i rozczarowaniu samej Meghan.

Jak donosi serwis Pomponik, Boże Narodzenie 2020 miało być dla pary zdecydowanie czasem wytchnienia i radości ze spędzania wspólnych chwil jak rodzina z daleka od blasku fleszy.

Harry i Meghan mieli szykować się do pierwszych wspólnych świąt poza Pałacem Buckingham od wielu tygodni.

Harry i Meghan pokłócili się poważnie w trakcie świąt Bożego Narodzenia? Powodem ich scysji miały być… decyzje biznesowe!

Para miała być bardzo podekscytowana tegorocznymi świętami, pozbawionymi pompy typowej dla brytyjskiej monarchii. Jednak para miała się w trakcie wspólnego świętowania poważnie pokłócić i to tak skutecznie, że Meghan opuściła wspólną willę w pośpiechu.

„Meghan nienawidzi tego, kiedy ktokolwiek, nawet Harry, nie zgadza się z jej pomysłami. Bóg wie, dokąd poszła - nie ma wielu opcji, kiedy jest blokada, ale domyślam się, że na pobliską plażę, żeby ochłonąć” – donosi informator gazety „New Idea”, cytowany przez Pomponik.

Osoby z najbliższego otoczenia pary przekonują, że rozwód jest możliwy, gdyż Harry’ego miało przytłoczyć samodzielne życie poza rodziną królewską. Czy para się rozstanie, a może zawalczy o siebie? Wszystko okaże się już wkrótce!

Meghan i Harry/Youtube @CBC News

Jak informował portal "Życie": FOTOGRAFIE ZAMIESZCZONE PRZEZ AKTORA, MACIEJA STUHRA WYCISKAJĄ Z OCZU ŁZY. JEGO RODZICE OBCHODZĄ 50 ROCZNICĘ ŚLUBU. INTERNAUCI SĄ NIEZWYKLE PORUSZENI

Przypomnij sobie: NIEBAWEM ODBĘDZIE SIĘ KOLEJNE WAŻNE WYDARZENIE SPORTOWE. ROBERT LEWANDOWSKI PRZYGOTOWAŁ NA TĘ OKAZJĘ WYJĄTKOWE PRZEMÓWIENIE. KAŻDY NA TO CZEKA

Portal "Życie" pisał również: WYSOKOŚĆ EMERYTUR DUCHOWNYCH WPRAWIA W OSŁUPIENIE. TE KWOTY SĄ NIEBOTYCZNIE DUŻE, MOGĄ SIĘGAĆ AŻ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH. CIĘŻKO W TO UWIERZYĆ

Pisaliśmy również o: WSPANIAŁA I PORUSZAJĄCA HISTORIA JEDNEGO Z NAJWYBITNIEJSZYCH AKTORÓW POLSKICH. MAŁŻEŃSTWO ZYGMUNTA KĘSTOWICZA PRZETRWAŁO WIELE PRZECIWNOŚCI LOSU