Uwaga! Niebywale ważna informacja dla niemalże wszystkich fanów piłki nożnej. Już niebawem odbędzie się kolejne ważne wydarzenie sportowe. Robert Lewandowski przygotował na tę okazję wyjątkowe przemówienie. Każdy wręcz nie może się doczekać tego, co powie!

Jak wiadomo, Robert Lewandowski należy do elitarneg grona kilku najlepszych piłkarzy na świecie. Pomimo, że miniony rok nie był zbyt przychylny dla nikogo z uwagi na panującą sytuację, tak dla Roberta Lewandowskiego był wyjątkowo udanym rokiem.

Sportowiec zdobył szereg przeróżnych nagród i wyróżnień, o których marzy chyba każdy piłkarz. Mężczyzna nie dość, że został niekwestionowanym mistrzem Niemiec, to wygrał także Puchar oraz Superpuchar kraju, został również królem strzelców rozgrywek ligowych i Champions League.

Jedyną statuetką, na którą liczył zarówno on, jak i fani piłkarza - a której nie otrzymał - jest Złota Piłka. Już niebawem zaś sportowiec może liczyć na kolejną ważną nagrodę - o co chodzi?

Ważny plebiscyt już dziś!

Dziś, 27 grudnia 2020 roku odbędzie się kolejny ważny plebiscyt – Globe Soccer Awards. Robert Lewandowski może więc zdobyć kolejną ważną statuetkę, o której marzy.

Warto wspomnieć jednak, że na tę okazję sportowiec przygotował specjalne przemówienie, na które czekają tysiące osób. Lewandowski będzie opowiadał... swoją historię kariery! To może być ekscytujące przemówienie!

Robert Lewandowski/ screen YT
Robert Lewandowski/ screen YT
Robert Lewandowski/ screen YT